Min katt
RORAK 06.10.2019
Arrangørklubb Rorak
Starter 06.10.2019 Slutter 06.10.2019
Påmelding starter 01.06.2019 Påmelding lukkes 30.09.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 08:30 Veterinærsjekk slutter 09:00
Bedømmelse starter 10:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 32045811106
Epost show2019@rorak.no
Sted Orrehallen, Roslandsvegen 358, 4343 Orre
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 56 54 0 0 2
2 96 90 0 0 5
3 41 40 0 0 0
4 42 32 0 0 7
Huskatter 7 4 0 0 3
Totalt 242 220 0 0 17

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f (N) Avonlea Dream's Shakira 1 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
2 PER n Redfire Night Wish 1 Hunnkatt 1 (SC) Mastrangelo Donatella HP
3 PER n IT*Welcome Diabolik 1 Hannkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB NOM BIS
4 PER n (N) Du Monet Night King 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
5 PER d (N) Du Monet Must Be Dreaming NFS 1 Hunnkatt 1 (SC) Askett Mats HP
5 PER d (N) Du Monet Must Be Dreaming NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 2
5 PER d (N) Du Monet Must Be Dreaming NFS 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 107.4 poeng
6 PER d (N) Du Monet Gatsby 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 NOM
7 PER f FI*Mimosan Remix Edition 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
8 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM
8 PER f (N) Du Monet Royal Lipstick NFS 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 1
9 PER ns (N) Du Monet Black Ice 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
9 PER ns (N) Du Monet Black Ice 1 Hannkatt 19 (Kull) Busse Britta Beste Kull
10 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB NOM BIS
10 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 1 BIS Beste Senior
11 RAG n 04 NO*Noble Origins' Playful Pluto 1 Hannkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAP NOM
13 RAG n 04 NO*Snøglitter's Cute Cilja 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 4
14 RAG a 03 NO*Sevgi's Bahamas 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
14 RAG a 03 NO*Sevgi's Bahamas 1 Hannkatt 19 (Kull) Busse Britta Kull nr 3
15 RAG a 03 NO*Sevgi's Nassau 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX2
16 RAG a 03 (N) Diadem's Princess Dolly 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 BIV NOM BIS
17 RAG a 03 NO*Snøglitter's Amazing Alvin 1 Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 3
18 RAG a 04 NO*Sevgi's Honduras 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
19 RAG a 04 NO*Glassrosens Soline 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
20 SBI n NO*Fruitblossom's Filippa 1 Hunnkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS BIV NOM
21 SBI n NO*Fruitblossom's Herkules 1 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
22 SBI n Nerey Adoration*RU 1 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
23 SBI n Zelda of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
24 SBI n NO*Svibel's Daenerys 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX2
25 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1
25 SBI n Shapur Ayala 1 Hunnkatt 19 (Kull) Busse Britta Kull nr 2
26 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
26 SBI a (N) Veiten's Nikita 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 110 poeng
27 SBI a Lucky Jack of Sembelance (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
28 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
28 SBI a (N) Veiten's Harry Potter 1 Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 2
29 SBI a (N) Børskatten Karizma 1 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP
29 SBI a (N) Børskatten Karizma 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 3
30 SBI a Sweetnes Desaleen av Ontario 1 Hunnkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
31 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
31 SBI b Shapur Catania 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 96.5 poeng
32 SBI b Shapur Rose 1 Hunnkatt 18 (Utenfor konkurranse) Askett Mats Bedømt
33 SBI b Shapur Yasmin 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC BIV NOM
34 SBI b IT*Kaly's Dan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
35 SBI b Shapur Mercier 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
36 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS BIV NOM BIS
36 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 123.3333 poeng
37 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 2 (SP) Lis Helene HP
37 SBI c (N) Pusenes's Baynilla Wambalano 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Askett Mats 1 BIS Beste veteran
38 SBI f (N) Veiten's Dina 1 Hunnkatt 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
39 SBI a 21 NO*Citrus Hope 1 Hunnkatt 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
40 SBI a 21 (N) Zazzario Munti 1 Hannkatt 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB NOM
41 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
42 MCO I / MCO n NO*Jordalstufsa's Brutus 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1 NOM
43 MCO I / MCO n (N) Bargello Dis 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
44 MCO III / MCO n 24 (N) Galions Cats Marco Polo 2 Hannkatt 3 (GIC) van Roy Kristof EX1 CACS BIV NOM
45 MCO III / MCO a 22 NO*Big Hero Diesel 2 Hannkatt 10 (KAS) van Roy Kristof Abs
46 MCO III / MCO n 22 NO*Fashionista Byron Bay Flemming 2 Hannkatt 7 (CH) van Roy Kristof EX1 CACIB
47 MCO III / MCO n 22 (N) Bargello Odetta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof EX1 CAC
48 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Montana 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Roy Kristof EX1 NOM
50 MCO III / MCO n 22 NO*Jordalstufsa's Albert 2 Hannkatt 10 (KAS) van Roy Kristof EX1 CAP
51 MCO IV / MCO a 09 22 Elvis Presley Costerina*PL 2 Hannkatt 7 (CH) van Roy Kristof EX1 CACIB
52 MCO V / MCO f 22 NO*Hardangerkatten Enya 2 Hunnkatt 7 (CH) van Roy Kristof EX1 CACIB NOM
53 MCO V / MCO d 22 Battle Creek's Michigan*DE 2 Hannkatt 7 (CH) van Roy Kristof EX1 CACIB
54 MCO V / MCO f NO*Candy Crush BonBon 2 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof EX1 CAC
55 MCO V / MCO g 22 (N) Bargello NICO 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Roy Kristof EX1 BIV
56 MCO VI / MCO f 09 22 (N) Bargello Dara 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
57 MCO VI / MCO g 09 22 NO*Big Hero Fiona 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
57 MCO VI / MCO g 09 22 NO*Big Hero Fiona 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
58 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 1 (SC) Askett Mats HP BIV NOM BIS
59 MCO VII / MCO ns 25 (N) Afelio Hennessy 2 Hannkatt 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
60 MCO VII / MCO ns (N) Snødekatten Thai Pernille 2 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
61 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello Iban 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
62 MCO VII / MCO ns NO*Pretty Little Diaval 2 Hannkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX2
63 MCO VII / MCO fs 22 (N) Bargello Ulla 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
64 MCO VII / MCO ns 22 NO*Big Hero Harvey 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX2
65 MCO VII / MCO ns 25 NO*Skarekatten Amandus 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1 BIV NOM BIS
66 MCO VII / MCO ns 22 (N) Bargello Eir 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX3
67 MCO VII / MCO ds (N) Endless Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX2
68 MCO VII / MCO ns 11 NO*Pretty Little Eve 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX4
69 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
70 MCO VII / MCO ns 22 (N) Snødekatten Thai Irma Berserk 2 Hunnkatt 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
71 MCO VII / MCO as 22 NO*Wonderbar Balder 2 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna Abs
72 MCO VIII / MCO fs 03 22 (N) Spellbound's Askepott 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
73 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Bargello Ona Magic 2 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Abs
73 MCO VIII / MCO fs 09 22 (N) Bargello Ona Magic 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 93.8 poeng
74 MCO IX / MCO w 63 NO*Lythrum Oceana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof EX1 CAC
75 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Fiona Fortuna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Roy Kristof EX1 NOM
76 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Armani 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
77 NEM I / NEM ns 21 NO*Pearl of Coast Czar 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX2
78 NEM I / NEM as 21 (D)Nevalions Paloma 2 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
79 NEM I / NEM n 21 NO*Hemakri Bitten Oda 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC BIV
80 NEM I / NEM n NO*Hemakri Cebelius 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella Fargeendret
81 NEM I / NEM n 21 SE*Corda Dreams' La Baronesse 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1
82 NEM I / NEM n NO*NevaSky's Glimt 2 Hannkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
83 NEM II / NEM a 09 21 Hubba Bubba Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella Abs
84 NEM II / NEM a 09 21 Suzi Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX2
85 NFO I / NFO n NO*Loza's Bilbao 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Askett Mats EX1 NOM BIS
86 NFO II / NFO a 09 (N) Kloa's Happy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof Abs
87 NFO II / NFO n 09 (N) Ravnklo's Georges 2 Hannkatt 4 (GIP) van Roy Kristof EX1 CAPS NOM BIS
88 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 17a (Senior) Wilczek Anna Abs
88 NFO III / NFO n 22 (N) Fodnaheia's Patrizia 2 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta Abs
89 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Najma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats EX1 CAC
90 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Pearl 2 Hunnkatt 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV NOM
90 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Tumay's Pearl 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
91 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Havstrilens Quasimodo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Askett Mats EX1
92 NFO IV / NFO n 09 22 S*Sweet Scarlet's Rosanna 2 Hunnkatt 2 (SP) Askett Mats HP NOM
93 NFO IV / NFO n 09 22 NO*Neverwoods Daretti 2 Hannkatt 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
94 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
94 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Sira 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 112.33 poeng
95 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Ravnklo's Siri 2 Hunnkatt 1 (SC) Wilczek Anna HP BIV NOM
96 NFO VI / NFO f 09 (N) Migoto's Eva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
97 NFO VI / NFO f 03 24 S*Pysida's Zinnia 2 Hunnkatt 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
98 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Neverwoods Liliana Vess 2 Hunnkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
99 NFO VII / NFO ds 24 (N) Alneskatten's Beautiful Day 2 Hannkatt 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
100 NFO VII / NFO fs 22 NO*Neverwoods Tamiyo 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
100 NFO VII / NFO fs 22 NO*Neverwoods Tamiyo 2 Hunnkatt 19 (Kull) Wilczek Anna Beste Kull
101 NFO VII / NFO ns (N) Tumay's Lucky Lady 2 Hunnkatt 4 (GIP) Wilczek Anna Abs
102 NFO VII / NFO ns 23 (N) Kloa's Eros 2 Hannkatt 17a (Senior) Wilczek Anna Abs
103 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Alneskatten's Absolut Pleasure 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
104 NFO VIII / NFO fs 03 22 SE*Jacama's Mali Malva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
105 NFO VIII / NFO ds 09 22 NO*Neverwoods Teferi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV
106 NFO VIII / NFO ds 03 22 NO*Neverwoods Kasmina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
106 NFO VIII / NFO ds 03 22 NO*Neverwoods Kasmina 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 100.6 poeng
107 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Busse Britta HP NOM
107 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 102.6667 poeng
108 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Phoenix 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
109 SIB I / SIB n (N) Felixibir Siena 2 Hunnkatt 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
110 SIB III / SIB n 22 Queenie Stashkot*PL 2 Hunnkatt 17a (Senior) Wilczek Anna 1 BIS Beste Senior
110 SIB III / SIB n 22 Queenie Stashkot*PL 2 Hunnkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
111 SIB III / SIB n 24 Ulsan Dysgarden*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
112 SIB III / SIB n 24 NO*KeylaKatt Lucy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
113 SIB III / SIB n 22 NO*Asoras Dominic 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
114 SIB III / SIB n 22 Pina Rys od Królowych*PL 2 Hunnkatt 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM BIS
115 SIB III / SIB n 24 Delta Dar Natury*PL 2 Hunnkatt 17b (Veteran) van Roy Kristof 1 BIS Beste veteran
116 SIB IV / SIB n 09 24 Xilla Max od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC
117 SIB VII / SIB ns 22 NO*Vindbrest Aaron Ultimate 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
118 SIB VII / SIB ns 22 (N) CarilloCat Safira 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
119 SIB VII / SIB ns 24 Ciri Xan II od Krolowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
120 SIB VII / SIB ns 24 NO*Grensedalen Zizzi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV NOM
121 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Tokleperlen Fabian Prunk 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
122 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Lis Helene HP NOM
123 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
124 BLH a SE*Nínim's Rosetta 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
125 BML I / BML ns 11 31 Baheras Wb Annika 3 Hunnkatt 3 (GIC) van Roy Kristof EX1 CACS NOM BIS
126 BSH w 62 NO*Just Brilliant Isdronning 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Roy Kristof EX1 NOM
127 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 3 (GIC) van Roy Kristof EX1 CACS NOM
127 BSH a Fernando Amazing Aisha*PL 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann - 110 poeng
128 BSH a PL*Amazing Aisha Yelena 3 Hunnkatt 3 (GIC) van Roy Kristof EX1 CACS
129 BSH a Oxford of Britney Shache*RU 3 Hannkatt 5 (IC) van Roy Kristof EX1 CAGCIB
130 BSH a (N) Svartholen's Queenie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof Abs
131 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rocco 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Roy Kristof EX1
132 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) van Roy Kristof EX1 BIV NOM BIS
132 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 114 poeng
133 BSH c Amadeus av Ramsdal (N) 3 Hannkatt 9 (Åpen) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
134 BSH c Arragon av Ramsdal (N) 3 Hannkatt 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX2
135 BSH c Tviksas De Muro*LT 3 Hannkatt 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
136 BSH g NO*Just Brilliant Innmari søt 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vanrusselt Joeri EX1
137 BSH j Diadora's Jumping Jambalaya 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Roy Kristof EX1
138 BSH a 24 NO*Mimmi's Katteri Qlaira 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC NOM
139 BSH b 24 (N) Svartholen's Miss Monneypenny 3 Hunnkatt 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
140 BSH e NO*Mimmi's Katteri Oliver 3 Hannkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
141 BSH e NO*Mimmi's Katteri O'Malley 3 Hannkatt 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
142 BSH ns 11 NO*Fairytaleof Alva Snow 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Wilczek Anna EX1
143 BSH ny 24 NO*Golden Poem Honeyboy 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
145 BSH ns 21 33 Missy the Sweet Heart av Anjaslil (N) 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX2
146 BSH ns 21 33 Silvertales Arielle 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1
147 BUR n Lerandel Young Zorro 3 Hannkatt 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
148 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Wilczek Anna HP NOM
149 BUR h NO*Plushies Emina 3 Hunnkatt 2 (SP) van Roy Kristof HP NOM
150 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM
151 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 2 (SP) Lis Helene HP NOM
152 KBL II / KBL ns 09 (N) RGJ Cat's Izumitelnyj Krasavez 3 Hannkatt 1 (SC) Vanrusselt Joeri HP NOM
153 KBS I / KBS ny 22 DonFlock Jazzie 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
154 KBS II / KBS n 03 22 Dinamit Island Julapp 3 Hannkatt 4 (GIP) van Roy Kristof EX1 CAPS NOM
155 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Wilczek Anna EX1 NOM
156 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vanrusselt Joeri EX1 NOM BIS
157 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Vanrusselt Joeri HP
158 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP NOM BIS
158 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 119 poeng
159 SRL III / SRL g NO*Magnifi'miaow's Gucci 3 Hunnkatt 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP NOM BIS
160 ABY n Just in Case aus Abusir 4 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella Abs
161 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
161 ABY n NO*Nøttelitens Augustus 4 Hannkatt 17b (Veteran) Vanrusselt Joeri Abs
162 ABY a Kardinal Sofus aus Abusir 4 Hannkatt 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
163 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB NOM BIS
164 ABY o S*Jabari's Ziggy Stardust 4 Hannkatt 4 (GIP) van Roy Kristof Abs
165 ABY p Pur Pur aus Abusir 4 Hannkatt 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
166 ABY ns DK*Ginaby's Isora 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1
167 DRX I / DRX n (N) Santala's Yara 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB NOM
168 DRX I / DRX ns (N) Bargello rex Aurora 4 Hunnkatt 6 (IP) Vanrusselt Joeri Abs
169 DRX II / DRX n 03 NO*Ticonias Lisa Lashes 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
171 DRX IV / DRX e 09 23 Elfe Feerique Joffrey 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
172 DRX IV / DRX e 03 (N) Norexodu's Evian 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
173 DRX V / DRX n 24 S*British Dream's Ghost 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Vanrusselt Joeri EX1 NOM BIS
174 DRX VII / DRX fs 21 32 (N) Stronda's rex Anastasia 4 Hunnkatt 5 (IC) Lis Helene Abs
175 DRX VII / DRX a 21 33 (N) Diamond Heart's Paris 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Lis Helene EX1 CAC
176 DRX VII / DRX f 33 Elli Elektra Vatanai*PL 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lis Helene EX1 NOM
178 OSH w 64 B'Ellephant Cristall 4 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB NOM
179 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
180 OSH n 24 HU*Okonor Ludas Matyi 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Vanrusselt Joeri EX1 NOM BIS
182 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
183 OSH b 03 24 Fleas Witherspoon Yeswecat 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) van Roy Kristof EX1 NOM
184 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 17a (Senior) Vanrusselt Joeri Abs
184 RUS (N) Little Merlin's Amanda 4 Hunnkatt 1 (SC) van Roy Kristof Abs
185 RUS Katzenhof Silver Lining 4 Hunnkatt 5 (IC) van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM BIS
186 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 3 (GIC) Vanrusselt Joeri EX1 CACS NOM
187 SIA n Teta Snape*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Vanrusselt Joeri Abs
188 SIA b UA*Gyulchataj Ulitka 4 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
189 SIA a 21 NO*Ennakeem's Eden 4 Hunnkatt 9 (Åpen) van Roy Kristof EX1 CAC
190 SIA n 21 FI*Triangle Chico 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) van Roy Kristof EX1 NOM
191 SIA n 03 Jordan Perly Orientu*PL 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Lis Helene EX1 NOM
192 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 1 (SC) Lis Helene HP NOM BIS
193 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
194 HCS Vaiana Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Vanrusselt Joeri 2
195 HCS Litia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Vanrusselt Joeri 1 NOM
196 HCS Kitty Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Vanrusselt Joeri Abs
197 RAG n 04 (N) Diadem's Othelia Skye 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Askett Mats Abs
199 NEM II / NEM ns 03 21 Levis Bellaneva*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1
200 NEM II / NEM ns 09 21 Tania Blekitny Aniol*PL 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
220 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Askett Mats PER d, RAG n 04, SBI b, SBI f, MCO VII, NFO I, NFO IV, SIB I, VETB 1 31
Busse Britta EXO f, PER ns, RAG a 03, RAG a 04, SBI a, SBI n, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VIII, SIB VII, SIB VIII, VETA 1 32
Lis Helene PER f, RAG a 03, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, BEN n 22, BLH a, BSH a 24, BSH ny 24, BUR n, KBL I, ABY ns, ABY p, DRX VII, OSH f, SIA n 03, SOM n 25
Mastrangelo Donatella PER n, RAG n 03, SBI n, NEM I, NEM II, SIB III, ABY n, DRX IV, OSH b 25, OSH w 64, SIA b 33
Utenfor Bedømmelse PER d, RAG a 04, SBI a, SBI b, SBI c, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, BSH a, MAU ns 24 14
van Roy Kristof MCO III, MCO IV, MCO IX, MCO V, NFO II, BML I, BSH a, BSH j, BSH w 62, BUR h, KBS II, ABY o, OSH b 03 24, RUS, SIA a 21, SIA n 21, VETB 2 33
Vanrusselt Joeri BEN n 24 33, BSH c, BSH g, KBL II, MAU ns 24, SRL III, ABY a, DRX I, DRX II, DRX V, OSH n 24, SIA n, HCS, VETA 4, VETB 4 25
Wilczek Anna MCO I, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, NFO VII, SIB IV, BSH b 24, BSH e, BSH ns 11, BSH ns 21 33, BUR b, KBS I, KOR, VETA 2 27
8 dommere