LIRAK 7.september 2019
Arrangørklubb Lirak
Starter 07.09.2019 Slutter 07.09.2019
Påmelding starter 01.05.2019 Påmelding lukkes 19.08.2019
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:30 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 320   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost leder@lirak.net
Sted Marikollhallen, Tangerudvegen 1, 2008 Fjerdingby
Funksjonærer Geir Mikalsen, leder@lirak.net, tlf. 911 01 660
Tove Husum, utstilling@lirak.net, tlf 993 00 746
Elisabeth Capra, nestleder@lirak.net, tlf. 908 79 906
Tilleggsinfo HUSK at klassene Oppdrett, Kull, Senior, Veteran, Avlshann, Avlshunn og Fargebedømming skal meldes på separat.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 75 68 0 0 7
2 125 116 0 0 9
3 77 74 0 0 3
4 69 60 0 0 9
Huskatter 10 9 0 0 1
Totalt 356 327 0 0 29

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n 22 NO*L'Arnestad's Ronaldo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 NOM
2 EXO a 24 (N) Stargate's Kornelia 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
3 PER w 62 Åsgreina's Cocoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Henry Stéphane HP
4 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 1 (SC) Henry Stéphane HP BIV NOM
5 PER n (N) Opheim Solvei Adriana 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
6 PER n (N) Avonlea Dream's Ulrikke 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1 NOM
7 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
8 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
9 PER n 22 NO*L'Arnestad's Rambo 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 NOM
10 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
11 PER n 01 62 Åsgreina's Van the Man 1 Hannkatt 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
12 PER n 03 NO*Mimix Kiss me Honey 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane Abs
13 PER n 03 S*Scarlet's First Diva 1 Hunnkatt 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
14 PER d 02 62 Beliz av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha EX1 CAC
15 PER d 03 (N) Stargate's Rheta 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan Abs
16 PER d 03 NO*Mimix Asko 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan Abs
16 PER d 03 NO*Mimix Asko 1 Hannkatt 19 (Kull) Saetre Raymond Alessandro Abs
17 PER f 02 62 Bali av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
18 PER f 03 NO*Mimix Anki 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha Abs
19 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
19 PER g 02 62 Touch of Heaven av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 95,3333
20 PER d 03 22 BR*Lotie Lionel Luthor 1 Hannkatt 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
21 PER n 33 (N) Supergranny Betzy the Baroness 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha Abs
22 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane Abs
23 RAG n 03 (N) Amasing Star's Hermes of Malibu 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Romero Aliosha Abs
24 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Quidam 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX1
25 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX2
26 RAG n 04 NO*Raggedly Yours Wolfgang 1 Hannkatt 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
27 RAG a 03 Eulalie Roxanne 1 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
28 RAG a 03 DollyBirds "Pour Elle"Sollis 1 Hannkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM BIS
29 RAG a 03 NO*Fagerlis Jasmine 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM
30 RAG a 03 Eulalie Zafir Diadems 1 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
31 RAG a 03 NO*Kjernekroken's MorBel Toulouse 1 Hannkatt 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
32 RAG a 04 S*Grand Gathinoz Qoola Qonrad 1 Hannkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha EX1 CAC
33 RAG a 04 NO*Dan Dara's Rock me like a Hurricane! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
34 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP
35 RAG b 04 (N) Miragg's The King 1 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
36 RAG a 03 21 NO*Dan Dara's First Aid KIT-TY 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
37 SBI n (N) Prekestolen's Sokrates 1 Hannkatt 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
38 SBI n S*Ma'ha Gita Imse 1 Hunnkatt 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
39 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Romero Aliosha EX1 BIV NOM BIS
40 SBI a Skogshöjdens Yaguar C-Type 1 Hannkatt 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
41 SBI a S*Calmiza's Hayman 1 Hannkatt 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB BIV NOM
42 SBI a SE*Stellani's Ella Fitzgerald 1 Hunnkatt 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
43 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Saetre Raymond Alessandro 1 BIS Beste Veteran
43 SBI a (N) Turtlecat's Maja 1 Hunnkatt 2 (SP) Romero Aliosha HP
44 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17a (Senior) Saetre Raymond Alessandro 1 BIS Beste Senior
44 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS
45 SBI b S*Kilenskogens Zorro 1 Hannkatt 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
46 SBI c S*Golden Beauty's Tiger-Lilja 1 Hunnkatt 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
47 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
48 SBI c SE*Stellani's Agnes 1 Hunnkatt 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
49 SBI d (N) Santogato's My Ferrari 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX1
50 SBI d NO*Stalderkattens Olivia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX1
51 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP NOM BIS
51 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 108,60
52 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP
53 SBI f (N) Santogato's Camille 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
54 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
55 SBI n 21 (N) Eikerskogens Villblomst 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
56 SBI a 21 SE*Sagotrollas Gullan 1 Hunnkatt 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS NOM
57 SBI b 21 Queen Conchita av Ontario 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Henry Stéphane EX1
58 SBI c 21 SE*Stellani's Bugatti 1 Hannkatt 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS NOM
59 SBI c 21 S*Storeklev's In June 1 Hunnkatt 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS NOM BIS
60 SBI d 21 NO*Stalderkattens Pondus 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
61 SBI e 21 NO*Stalderkattens Odessa 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
62 SBI f 21 NO*Stalderkattens Pia 1 Hunnkatt 19 (Kull) Saetre Raymond Alessandro Beste kull
62 SBI f 21 NO*Stalderkattens Pia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
63 LPL X / LPL o 21 33 Nyponrosen's BC Oogie Boogie 2 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC Fargeendret
64 MCO I / MCO a NO*Lythrum Piccolo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX2
65 MCO I / MCO a NO*SaucerfulSecret Djengis Cat 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
66 MCO I / MCO n NO*Ejsten Black Ghost 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 BIV
67 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Fenris 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
68 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Eros 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
68 MCO III / MCO n 22 NO*Narumskogens Eros 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
69 MCO IV / MCO n 09 22 Becca av Åsly 2 Hunnkatt 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
70 MCO IV / MCO n 09 22 LV*Rigavip Emir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
71 MCO IV / MCO n 09 24 NO*Fenriskatten Diablo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 BIV
72 MCO V / MCO f 22 (N) Merridancers Rihanna 2 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
73 MCO V / MCO d 22 Maine Lord Spenser av Persicum 2 Hannkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
74 MCO V / MCO f 22 Maine Luna av Persicum 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
75 MCO V / MCO g 23 NO*WesterosCat Helaena Targaryen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX2
76 MCO V / MCO f 22 NO*Narumskogens Ella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX2
76 MCO V / MCO f 22 NO*Narumskogens Ella 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
77 MCO V / MCO e 22 NO*Narumskogens Embla 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 BIV NOM
78 MCO V / MCO f 22 NO*Antelis Qatarina the Sweetest 2 Hunnkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
79 MCO V / MCO f 24 PL*Jurtomia Comunque Andare 2 Hunnkatt 19 (Kull) Preiss Karl 3
80 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Stormjegerens Khal Drogo 2 Hannkatt 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS BIV NOM
81 MCO VI / MCO e 09 22 (N) Merridancers Fenrir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
82 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Narumskogens Drogo Jr. 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 BIV
82 MCO VI / MCO e 09 22 NO*Narumskogens Drogo Jr. 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Utenfor Bedømmelse Fargebedømt
83 MCO VI / MCO f 03 24 NO*Fenriskatten Adria 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
84 MCO VI / MCO f 09 24 NO*Fenriskatten Cydaea 2 Hunnkatt 19 (Kull) Preiss Karl 2
84 MCO VI / MCO f 09 24 NO*Fenriskatten Cydaea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX2
85 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Henry Stéphane HP
86 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM BIS
87 MCO VII / MCO as MyCat Bel Ami 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
88 MCO VII / MCO as 24 (N) Quiet's Buddy 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
89 MCO VII / MCO ns 22 NO*Tinneberget Birte 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX2
90 MCO VII / MCO fs S*Acoonitum's Xhesika 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
91 MCO VII / MCO ns 22 (N) Endless Fabiano 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
92 MCO VII / MCO ns Olivander Fantibell*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
93 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS BIV NOM
94 MCO VIII / MCO ns 09 22 (N) Skjærvikens Jazz 2 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
95 MCO VIII / MCO ns 03 24 S*Island Coon's Kay Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
96 MCO VIII / MCO as 09 22 Greygables Charlie Chan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
97 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
98 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
99 MCO IX / MCO w 62 (N) Shereniz Luna Lovegood 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
100 MCO IX / MCO w 63 NO*Iståke Izora 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX2
101 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Fiona Fortuna 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX2
102 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Frida Faradiba 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
102 MCO IX / MCO w 62 (N) Endless Frida Faradiba 2 Hunnkatt 19 (Kull) Preiss Karl 1 Beste kull
103 MCO IX / MCO w 62 Winona av Åsly 2 Hunnkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB NOM
104 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
105 NEM I / NEM a 21 Bereginya Zagadka Siberia 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
106 NEM I / NEM a 21 NO*CreamPuff's Evita 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV NOM BIS
107 NEM I / NEM a 21 NO*Anjas Beloved Fillipha 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1
108 NEM II / NEM a 09 21 Aslan Lunnaya Dymka 2 Hannkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
109 NEM II / NEM n 09 21 SE*Cassy's Angels Bianca 2 Hunnkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV NOM
110 NEM II / NEM a 09 21 NO*NevaSky's Herr Snøstorm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella Abs
111 NEM II / NEM g 09 21 Blanka Love of Prague*CZ 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella Abs
112 NEM II / NEM n 09 21 Fiona Duma Pawla*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
113 NEM II / NEM n 09 NO*Dege's Albertine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX2
114 NEM II / NEM a 03 21 NO*Mystery Snowflake Aurora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella Abs
115 NFO I / NFO n (N) Konnerudpusen's Frøya 2 Hunnkatt 2 (SP) Mastrangelo Donatella HP
116 NFO I / NFO n NO*Haapet's Hajime 2 Hunnkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
116 NFO I / NFO n NO*Haapet's Hajime 2 Hunnkatt 17a (Senior) Saetre Raymond Alessandro 2
117 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS NOM
118 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Fia Zarine 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella Abs
119 NFO III / NFO n 22 (N) Tingoskattens Storm 2 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
120 NFO V / NFO f 22 (N) Migoto's Ginni 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
121 NFO III / NFO n 24 (N) Tingoskattens Penille 2 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn - 101,2000
122 NFO IV / NFO n 09 24 (N) Skaujenta's Ymir 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
123 NFO IV / NFO n 03 24 S*Little L's Rock 'n' Roll Dream 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
124 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Callemann 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX2
125 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Zeras Newton 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
126 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
127 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
128 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
128 NFO IV / NFO a 09 23 (N) Skaujenta's Heike 2 Hannkatt 17b (Veteran) Henry Stéphane 1 BIS Beste Veteran
129 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Oliver 2 Hannkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB BIV NOM
130 NFO IV / NFO n 09 23 (N) Sandøy Jørn 2 Hannkatt 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
131 NFO V / NFO d 22 Muffin's Will 2 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
132 NFO V / NFO f 23 NO*Loza's Brianna 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV NOM
133 NFO VI / NFO f 03 23 S*Myselisia's Faith 2 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP NOM
134 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
134 NFO VI / NFO d 02 21 62 S*Myselisia's Avicii 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
135 NFO VI / NFO d 03 24 (N) Alneskatten's Harley Davidson 2 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
136 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
136 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Tingoskattens Lillit 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett - 101,2000
137 NFO VI / NFO d 09 22 S*Pysida's Ballerina 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
138 NFO VI / NFO d 03 23 S*Myselisia's Dagg 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV
139 NFO VI / NFO f 03 22 (N) Migoto's Ellen 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
140 NFO VI / NFO d 09 22 (N) Migoto's Hugo 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
141 NFO VI / NFO d 09 22 DK*Kitura's Loki 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
142 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Wivi 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
143 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Ignarikets Blomst 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX2
144 NFO VI / NFO e 09 (N) Migoto's Philip 2 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP BIV NOM
144 NFO VI / NFO e 09 (N) Migoto's Philip 2 Hannkatt 17a (Senior) Saetre Raymond Alessandro 1 BIS Beste Senior
145 NFO VI / NFO f 09 22 S*Myselisia's Ace Wilder 2 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB NOM BIS
146 NFO VI / NFO f 03 S*Utblicken's Indra 2 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX2
147 NFO VII / NFO ns 24 (N) Ravnklo's Dhyana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
148 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1 NOM
149 NFO VIII / NFO fs 09 24 (N) Tingoskattens Zavanna 2 Hunnkatt 1 (SC) Preiss Karl HP
150 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Pysida's Geisha 2 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB BIV NOM
151 NFO VIII / NFO ns 09 24 (N) Ruskekattens Miss Sophie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1
152 NFO VIII / NFO ns 03 22 S*Sun Mountain Slope style 2 Hannkatt 4 (GIP) Preiss Karl Abs
153 NFO VIII / NFO ds 03 23 SE*Jacama's Sol Skogsfru 2 Hunnkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
154 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Iver 2 Hannkatt 1 (SC) Preiss Karl HP NOM
155 NFO IX / NFO w 61 SE*Whiteberry's Back to December 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
156 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM BIS
157 SIB III / SIB ny 22 (N) CarilloCat Gold Fever 2 Hannkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella Abs
158 SIB III / SIB n 22 (N) Einhaugen's Adrian Fenrisen 2 Hannkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
159 SIB III / SIB n 24 SE*Edalunds Ram it down 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM BIS
160 SIB III / SIB n 24 NO*Lindviksmoen Maxima 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX2
161 SIB III / SIB ny 24 NO*Rødrev Nora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
162 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Dronningbergets Alinea Spring 2 Hunnkatt 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM
163 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Nordskjæret's Donovan 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Henry Stéphane EX1
164 SIB IV / SIB n 02 21 62 SE*Solsidans Sir of Sweden 2 Hannkatt 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB NOM
165 SIB V / SIB f 24 NO*Sibirpoten's Iriz 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
166 SIB VII / SIB ns 22 NO*Lindviksmoen Rhea 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
167 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest At my most Beautiful 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1
168 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM BIS
169 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
170 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
171 BEN n 24 Magic Miracle Jaguar Jangle 3 Hannkatt 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
172 BEN n 24 (N) Ingøy's Soulspring 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC
173 BEN n 24 (N) Kelam's Gucci Girl 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
174 BEN n 22 33 NO*Nuria's You're So Fine 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte Abs
175 BEN n 24 32 SE*OneWorld Grove Hill Blunderbus 3 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
176 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
177 BLH n 21 33 S*Baltimore's Noblezza 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
178 BSH n S*Javeliner's Talisker Dark Storm 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan Abs
179 BSH c S*Eel Frank's Denise Daerling Daimler 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte Abs
180 BSH e SE*Great News Golden Choice 3 Hannkatt 8 (PR) Veland Anne Abs
182 BSH n 24 S*Javeliner's Poit Dhubh 3 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM
182 BSH n 24 S*Javeliner's Poit Dhubh 3 Hannkatt 17a (Senior) Preiss Karl 1 BIS Beste Senior
183 BSH e 24 SE*Skogshall Agnes 3 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
184 BSH g 22 SE*HazyDawn's Frida Kahlo 3 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
185 BSH ns 22 62 IDP*Tigerligan's Lexus 3 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
186 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argenta Lana 3 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
187 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Leonardo 3 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC BIV NOM
188 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Verona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX2
189 BSH ns 22 64 Schibboleth Silver Xena 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
190 BSH ns 22 64 LV*Ice Florence Ceceron 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
191 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Maserati 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
192 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Mimmo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX2
193 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Mariella 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 BIV
194 BSH ns 22 64 Rejowal's Angelina 3 Hunnkatt 19 (Kull) Preiss Karl Beste Kull
194 BSH ns 22 64 Rejowal's Angelina 3 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn - 96,80
194 BSH ns 22 64 Rejowal's Angelina 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 96,80
195 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qamaro 3 Hannkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
196 BSH d 02 62 Rebeca Alsyra Per-Lu-So*CZ 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM
197 BUR n (N) Kattehula's Ozzy Babe 3 Hunnkatt 1 (SC) Roca Folch Yan HP BIV
198 BUR n DK*Nadikat's Ganzani 3 Hannkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
199 BUR n S*Activity's Alice Cooper 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
200 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Veland Anne HP NOM
201 BUR d S*Activity's Rebecca 3 Hunnkatt 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
202 BUR d (N) Tulip's Dicentra 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
203 BUR f S*Activity's Lita Ford 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
204 KBL I / KBL n Malenkaya Rozinka av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
205 KBL I / KBL n Malenkaya Rys av Yedikule (N) 3 Hunnkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
206 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP BIV NOM
207 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
207 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17b (Veteran) Mastrangelo Donatella 1 BIS Beste Veteran
208 KOR S*Mästertassen Meja 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
209 KOR (N) Ayram Iris 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM
210 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX2
211 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Kaae Dorte HP
212 KOR S*Mästertassen Nadee 3 Hunnkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
213 MAU ns NO*Gooseberry Shh.. It's Top Secret! 3 Hannkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
214 MAU ns NO*Gooseberry Be More Pacific 3 Hannkatt 2 (SP) Roca Folch Yan HP
215 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
216 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM BIS
216 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 120,00
217 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Goosebumps 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM BIS
218 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP
219 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Veland Anne HP BIV
220 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS NOM BIS
221 OCI b 24 NO*Spotted Warrior Starscream 3 Hunnkatt 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
222 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Live another day 3 Hunnkatt 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
223 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Soldier's gun 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
224 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Friend called Fred 3 Hannkatt 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM
225 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
226 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Jump on demand 3 Hannkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
226 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Jump on demand 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 106,00
227 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
227 SRL I / SRL c Quizzicurl Sir Lucan 3 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshann - 91,00
228 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
228 SRL I / SRL ns NO*Chibinichi Darya 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 91,00
229 SRL II / SRL b 03 DK*SelrexWin Cahmille 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
230 SRL VI / SRL a 03 22 Subaru of Juras Perle 3 Hunnkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP
231 SRL VII / SRL e 21 33 NO*Chibinichi Goofy 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX2
232 SRL VII / SRL n 21 33 NO*Chibinichi Guido 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Roca Folch Yan EX1
233 SRS b NO*Chibinichi Fetzima 3 Hunnkatt 13b (Kontroll) Utenfor Bedømmelse Rasebedømt
233 SRS I / SRS NO*Chibinichi Fetzima 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1
234 ABY n S*Cat Claw's Master-Piece 4 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
235 ABY n Sanddrop's Arwen 4 Hunnkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
236 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC BIV NOM
237 ABY n Ingave's Liza 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1
238 ABY n NO*Ojas Jazz 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella VG1
239 ABY n Sanddrop's Jazira 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella Abs
240 ABY n NO*Ojas India 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
241 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17b (Veteran) Mastrangelo Donatella 1 BIS Beste Veteran
242 ABY a Ingave's Athene 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Kaae Dorte EX1 CAC
243 ABY o (N) Mayas Pride Ravn 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Romero Aliosha EX1 NOM
244 ABY o Cervo Cerale av Rubicon 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Romero Aliosha EX1 NOM
245 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 17a (Senior) Mastrangelo Donatella 1 BIS Beste Senior
245 ABY o (N) Mayas Pride Ivo 4 Hannkatt 2 (SP) Romero Aliosha HP
246 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
246 ABY p Ingave's Winnie 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 93,3333
247 BAL b S*Rufu's Elleonora 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Mastrangelo Donatella EX1
248 CRX IV / CRX f 03 S*Axiom's Art Deco 4 Hunnkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM BIS
249 CRX VI / CRX ns 01 21 64 SE*Arextocats Selina Kyle 4 Hunnkatt 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
250 DRX I / DRX n Israfel Mysterious ELF*RU 4 Hannkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
251 DRX I / DRX a SE*Tinica's Lady Lizzy La Kriss 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
252 DRX I / DRX a S*Shadowland’s Blue Bombastic 4 Hannkatt 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
253 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS NOM
254 DRX IV / DRX ds 03 S*Fairycoons Lovely Leo 4 Hannkatt 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
255 DRX V / DRX n 23 S*Fiddlestix Elijah 4 Hannkatt 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
256 DRX V / DRX n 22 NO*Lindormens Ilia 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Romero Aliosha EX1
257 DRX VI / DRX ns 03 24 SE*Derexified Virginia City 4 Hunnkatt 7 (CH) Romero Aliosha Abs
258 DRX VI / DRX as 03 24 SE*Derexified Winnemucca 4 Hunnkatt 7 (CH) Romero Aliosha EX1 CACIB
259 DRX VI / DRX n 09 24 (N) Svartholen's Lumi 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha EX1 CAC
260 DRX VII / DRX n 21 33 (N) Diamond Heart's Odin 4 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
261 OSH n HU*Imladris Indil Poison Ivy 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Romero Aliosha Abs
262 OSH f NO*Zamaradi Belle 4 Hunnkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
263 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
263 OSH j NO*Zamaradi Becka 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 100,6667
264 OSH ns NO*RoGis Fairytale Bagheera 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
265 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1 NOM
266 OSH n 24 Eastern Family's Ultra 4 Hunnkatt 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
267 OSH n 25 Xandra Oriclis 4 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM BIS
268 OSH a 25 Katzwijm's Enrico Caruso 4 Hannkatt 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS NOM BIS
269 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 1 (SC) Kaae Dorte HP NOM
270 OSH b 22 Katzwijm's Twix 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Kaae Dorte EX1 NOM BIS
271 OSH b 25 NO*Ennakeem's Hector Barbossa 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
272 OSH d 24 IDP*Lejonhjärtas Tony the Tiger 4 Hannkatt 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
273 OSH d 24 NO*Zamaradi Bali 4 Hannkatt 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS NOM
274 OSH e 24 NO*Zamaradi Buzz 4 Hannkatt 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
275 OSH f 22 NO*Peppergarden´s Phiringi Jolokia 4 Hunnkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
276 OSH ds 24 S*Splendid's Lion 4 Hannkatt 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
277 PEB I / PEB w 63 Nevagrace Michelle 4 Hunnkatt 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB NOM
278 PEB I / PEB n Verona Silver Bullet 4 Hunnkatt 2 (SP) Romero Aliosha Abs
279 RUS S*Wildtbergs John Bobrow 4 Hannkatt 10 (KAS) Romero Aliosha EX1 CAP NOM
280 SIA n LV*Alario ABD Al-Latif 4 Hannkatt 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
281 SIA n SE*Beautiful Roses Baloo from Chanel 4 Hannkatt 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
282 SIA h NO*Zamaradi Caja 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
283 SIA e 21 S*Splendid's Keenan 4 Hannkatt 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
284 SIA o 21 NO*Ennakeem's Stuart Little 4 Hannkatt 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
285 SOM n Zorro av Rubicon 4 Hannkatt 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
286 SOM n Somaliann Sachiel 4 Hannkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha EX1 CAC
287 SOM a NO*Triforce Vixen 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX1
288 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Kaae Dorte EX2
289 SOM o Ferox Quippe Aurora 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Romero Aliosha EX1 CAC
290 SOM ns NO*Triforce Toad 4 Hannkatt 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
291 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
292 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Preiss Karl 2
292 HCL Tiril Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Saetre Raymond Alessandro 2
293 HCS Muffin Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 3
294 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 2
294 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Preiss Karl 1 BIS Beste Senior
295 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM
296 HCS Rollo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 2
297 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM BIS
298 MCO VI / MCO g 09 (N) Mydele's Smurfen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Henry Stéphane EX1 CAC
327 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Henry Stéphane EXO n 22, PER d 03 22, PER d 21 33, PER f, PER g 02 62, PER n, PER n 03, PER w 62, RAG a 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI g, SBI n 21, MCO I, MCO IV, MCO VI, NFO VII, SIB IV, VETB 2 40
Kaae Dorte BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH c, BSH g 22, BSH n 24, BUR f, KOR, OCI o 24, SRL I, SRL VI, SRS I, ABY a, ABY p, CRX IV, DRX IV, DRX VII, OSH b 22, OSH ds 24, OSH f, OSH f 22, OSH j, OSH n 22, OSH n 25, OSH ns, SIA e 21, SIA n, SIA o 21, SOM a 41
Mastrangelo Donatella NEM II, NFO I, NFO II, SIB III, SIB VIII, ABY n, BAL b, DRX I, DRX III, OSH b 25, OSH d 24, OSH e 24, OSH n 24, SIA h, VETA 4, VETB 3, VETB 4 38
Preiss Karl LPL X, MCO IX, MCO V, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VIII, BSH ns 22 64, HCS, VETA 3, VETA Huskatter 35
Roca Folch Yan EXO a 24, PER d, PER d 03, PER f 02 62, PER f 22, PER n 01 62, PER n 22, RAG a 03, RAG b 04, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI f 21, BEN n 24, BLH n 21 33, BSH n, BUR d, BUR n, KBL I, MAU ns, OCI b 24, SRL II, SRL VII 43
Romero Aliosha PER d 02 62, PER f 03, PER n 33, RAG a 04, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI n, ABY o, CRX VI, DRX V, DRX VI, OSH a 25, OSH n, PEB I, RUS, SOM n, SOM ns, SOM o 40
Saetre Raymond Alessandro PER d 03, SBI f 21, MCO III, MCO VII, NEM I, NFO IV, SIB V, SIB VII, HCL, VETA 1, VETA 2, VETB 1 32
Utenfor Bedømmelse MCO VI (13c), MCO V (13c), MCO III (13c), SRS b (13b), PER g 02 62, SBI e, NFO III, NFO VI, BSH ns 22 64, MAU ns 24, OCI o 24, SRL I, ABY p, OSH j 17
Veland Anne MCO VIII, NFO V, NFO VI, BSH d 02 62, BSH e, BSH e 24, BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, BUR b, MAU ns 24 41
9 dommere