Min katt
SØRAK lørdag 26.08.2023
Arrangørklubb Sørak
Starter 26.08.2023 Slutter 26.08.2023
Påmelding starter 08.06.2023 Påmelding lukkes 15.08.2023
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost revebo.no@gmail.com
Sted Odderøyhallen, på Odderøya, Kristiansand
Funksjonærer Utstillingsleder:  Asbjørn Berntsen,  e-post: leder@sorsk.no
Utstillingssekretær:  Gøran Vinje,  e-post:  revebo.no@gmail.com
Assistentleder:  Gudrun Wulff,    e-post:   gudrunsw@online.no
Tilleggsinfo Se innbydelsen vår for info om hotel. Vi har fått gode priser for utstillere hosClarion Hotel Ernst og Scandic Hotel Bystranda.
Det er plass til noen få bobiler utenfor hallen, vanlig parkeringsavgiftsregler og priser gjelder.
HUSK èn påmelding pr klasse katten stiller i, ikke kryss av for flere klasser på èn påmelding.
Skal du stille i oppdrett så MÅ du ha meldt på minimum èn katt fra eget oppdrett og bruke denne ved påmelding til oppdrett.

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 59 59 0 0 0
2 93 86 0 0 7
3 37 35 0 0 2
4 45 41 0 0 4
Huskatter 10 10 0 0 0
Totalt 244 231 0 0 13

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f 24 Tombrock's Margherita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC NOM
2 PER d (N) Sirkeline's Julia 1 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
3 PER d (N) Opheim Emil 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
4 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
5 PER n 22 (N) Sirkeline's Elling 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett , 123,33 poeng
5 PER n 22 (N) Sirkeline's Elling 1 Hannkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM BIS
6 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn 123,33 poeng
6 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 1 (SC) Preiss Karl HP
7 PER n 33 NO*Mickeybell Chocklet 1 Hannkatt 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM
8 PER d 33 NO*Mickeybell Prins 1 Hannkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
9 PER f 33 NO*Mickeybell Melody 1 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
10 RAG n NO*Stagedolls Felix 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
11 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
12 RAG n 03 DK Seierø's Camaro 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
13 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS Beste veteran
13 RAG n 03 (N) Ragstar's Candyman 1 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP BIV NOM BIS
14 RAG n 03 (N) Angellion's Puccini 1 Hannkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
15 RAG n 03 NO*Eztrellas Dream's Amazing Doll 1 Hunnkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
16 RAG n 04 DK Rags of Silk Floss Faramir 1 Hannkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
17 RAG n 04 DK*Wonderworld Fuji 1 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
18 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
19 RAG a 03 (N) Diadem's Be My Frick 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
20 RAG a 03 DK Jaquet Brazil 1 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 2
20 RAG a 03 DK Jaquet Brazil 1 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
21 RAG a 03 NO*Sevgi's Dumle 1 Hannkatt 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
22 RAG a 04 DK TabiRags NH4Cl Spunk 1 Hannkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
23 RAG a 04 NO*Sevgi's Nova 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne Abs
24 RAG a 04 NO*Sevgi's Zorya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
25 RAG d 04 S*Gunbertus Loke 1 Hannkatt 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
26 RAG n 04 21 PL*Royal Secret MF Attabiya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
27 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 1 (SC) Veland Anne HP
28 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP BIV
29 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
30 SBI n NO*Melises Amanda 1 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
31 SBI n (N) Prekestolen's Karex 1 Hannkatt 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
32 SBI n Amazing Amy av Ontario 1 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB NOM
33 SBI a NO*Stalderkattens Victor 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
34 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1
34 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
35 SBI b Shapur Cayenne 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM
36 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Spijker Charles 2
36 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
37 SBI b NO*Alvedansen Koda 1 Hannkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
38 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Spijker Charles 1 BIS Beste Senior
38 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP BIV
39 SBI c (N) Marvilla's Milano 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
40 SBI c (N) Khanikatts Silver 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
41 SBI c (N) Marvilla's Hampus 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX2
42 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP NOM
43 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM BIS
44 SBI n 21 Alaska of Sembelance (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
45 SBI a 21 NO*Lindudóttir Birta 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
46 SBI b 21 Nevada of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
47 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM BIS
47 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 102,4 poeng
48 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 116 poeng
48 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 1 (SC) Stoa Caroline HP NOM
49 SBI d 21 NO*Slåttsvelia's Chanto 1 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
50 SBI e 21 NO*Stalderkattens Odessa 1 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
51 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Mapi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 6, 96,5 poeng
51 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Mapi 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
52 MCO III / MCO n 22 NO*Casamia kittens Aragon 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM BIS
53 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
54 MCO III / MCO a 22 NO*Knight Hart's Harry Potter 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
55 MCO III / MCO ay 22 (N) Kiroprax Quatrofoni 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX3
55 MCO III / MCO ay 22 (N) Kiroprax Quatrofoni 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Saarela Veikko Fargeendret
56 MCO III / MCO ny 22 (N) Kiroprax Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko VG1
57 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Sadie Sink 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
58 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Sasha Splash 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX2
59 MCO III / MCO n 22 Maine Bellini av Persicum 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
60 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Narnia 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Saarela Veikko Fargeendret
60 MCO III / MCO n 23 NO*Nordic Leon's Narnia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
61 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
62 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Spellbound's Hilde 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB NOM
63 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Candy Crush Thunderstruck 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 BIV NOM
64 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
65 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
66 MCO V / MCO d NO*Agderpuz Simba 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey Abs
67 MCO V / MCO f NO*Staferni`s Annabelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV
68 MCO V / MCO f 22 NO*Lygre's Briana 2 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
69 MCO VI / MCO f 03 Sawadee Ka av Persicum 2 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
70 MCO VI / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
71 MCO VI / MCO g 09 (N) Bargello Desember 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV
72 MCO VI / MCO f 03 NO*Candy Crush Rose Gold 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
72 MCO VI / MCO f 03 NO*Candy Crush Rose Gold 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 5, 98,33 poeng
73 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
74 MCO VII / MCO ns 11 Nargo D'Oracol*RO 2 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB BIV NOM
75 MCO VII / MCO ns Amanska's Zuko 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
76 MCO VII / MCO as 23 DK Loving'You4ever Lovesick Diva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
77 MCO VII / MCO fs 22 Quiet Tåke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
78 MCO VII / MCO ns 22 NO*Lady Sansa's Kaisa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
79 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's North Shadow 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
80 MCO VII / MCO fs (N) Mydele's Abby 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX2
81 MCO VII / MCO as NO*Lady Sansa's Nala 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX3
82 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Nora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 BIV NOM
83 MCO VII / MCO ds 22 Ludvig 2 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta Abs
84 MCO VII / MCO fs 22 NO*Lady Sansa's Viola 2 Hunnkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
85 MCO VIII / MCO as 09 22 NO*Candy Crush Craving Carl 2 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Lady Sansa's Ronja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne Abs
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Lady Sansa's Ronja 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 4, 101,6 poeng
87 MCO VIII / MCO fs 03 (N) Mydele's Jomana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 BIV
88 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Mydele's Rana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX2
89 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 2 (SP) Veland Anne HP NOM BIS
90 MCO VIII / MCO es 09 (N)Quiet's Brilliante 2 Hannkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
91 NEM I / NEM a 21 NO*Arietta Mulan 2 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
92 NEM I / NEM n 21 Iceberg Winter Fantasy*PL 2 Hannkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
93 NEM I / NEM n 21 NO*Hemakri Ralph 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
94 NEM I / NEM n NO*ESTA Aria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
95 NEM I / NEM a 21 NO*Heremas Royal Kili 2 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB NOM
96 NEM I / NEM n NO*Hemakri Baby Blue Bonnie 2 Hunnkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM
97 NEM II / NEM as 09 21 NO*Hachiko Kitty's Sid 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
98 NEM II / NEM n 09 NO*ESTA Ariana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles Abs
99 NEM II / NEM n 03 21 NO*Hemakri Sanne 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
100 NEM II / NEM as 03 21 NO*Hachiko Nikitas Umbrella 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 BIV
101 NFO I / NFO n NO*Sogningen Connie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM
102 NFO II / NFO n 03 (N) Stølsgarden Adente 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
103 NFO II / NFO n 03 NO*Sogningen Clara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
104 NFO III / NFO n 24 (N) Fodnaheia's Maestro 2 Hannkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
105 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste senior
105 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP NOM
106 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 108 poeng
106 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 1 (SC) Spijker Charles HP
107 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM
108 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Rosalita 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
109 NFO IV / NFO n 02 21 64 NO*Tussavetto's Audumla 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX2
110 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Mariskogens Fresia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM BIS
111 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Ken 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 102,67 poeng
111 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Ken 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 BIV NOM
112 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM BIS
113 NFO V / NFO f 24 S*Milda ma Tildes HjärtAnn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
114 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Stiv Kuling's Yr.no 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX2
115 NFO VI / NFO f 09 22 S*Just Catnap's Nejlika 2 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB NOM
116 NFO VI / NFO ft 09 22 (N) Migoto's June 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
117 NFO VI / NFO f 09 24 S*Fitnesscats Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
118 NFO VII / NFO ds SE*Skräddarbackens Challah 2 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
119 NFO VII / NFO fs 22 S*Just Catnap's Kimberly 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM
120 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
121 SIB III / SIB ny 22 NO*Hachiko Tephy's Raptus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM
122 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
123 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Min kjære Karoline, hopp! 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1
124 SIB V / SIB f NO*Hachiko Keeper’s Tabita 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Saarela Veikko Fargeendret
124 SIB VI / SIB f 09 NO*Hachiko Keeper’s Tabita 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
125 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 106,33 poeng
125 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB NOM BIS
126 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Arietta Vulnicura 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC
127 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Yakona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
128 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 3, 100 poeng
128 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
129 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP NOM
130 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 17b (Veteran) Saarela Veikko 1 BIS Beste veteran
130 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
131 BSH es 22 62 NO*Proud-Love Bagheera 3 Hannkatt 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
132 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
133 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 2
133 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
134 KBL I / KBL w 62 DK Davisi's Milk it 3 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
135 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 1 BIS Beste senior
135 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
136 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
137 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
138 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM BIS
139 KOR NO*Makalaus Daimler 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
140 KOR NO*Makalaus Dreamer 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
141 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 110 poeng
141 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 2 (SP) Shchukin Alexey HP NOM BIS
142 MAU ns NO*Gooseberry CheckMate 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP BIV NOM
143 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 1
143 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
144 MAU ns NO*Gooseberry Midnight Show 3 Hannkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
145 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM BIS
146 MAU ns 24 NO*Gooseberry The Sky's My Limit 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 118 poeng
146 MAU ns 24 NO*Gooseberry The Sky's My Limit 3 Hunnkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS NOM
147 MAU ns 24 NO*Gooseberry AlphaZero 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP BIV NOM BIS
148 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 2
148 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
149 MAU ns 24 NO*Gooseberry First Edition 3 Hunnkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
150 OCI a 24 NO*Li-Jon Pus How Blue 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM BIS
150 OCI a 24 NO*Li-Jon Pus How Blue 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
151 OCI b 24 DK Hindkjær's Xanthus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
152 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Rumors 3 Hunnkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
153 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 3, 101,33 poeng
153 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 2
153 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 2 (SP) Stoa Caroline HP
154 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
155 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
156 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP NOM
157 ABY o (N) Tejas Qi 4 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM
158 ABY o Ingave's Galica 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
159 ABY o Thamos Vilja 4 Hunnkatt 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
160 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn, 103.33 poeng
160 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
161 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM BIS
162 CRX V / CRX b 24 (N) Tarquinias Winterdream 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
163 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 2, 103,33 poeng
163 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1
164 DRX II / DRX n 03 Nazario Vom Gaborland 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
165 DRX IV / DRX f 03 ES*Anaynoa Saga My Way 4 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
166 LYO I / LYO f Orily Wolverina 4 Hunnkatt 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
167 LYO I / LYO n Orily Bee Wicca 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC
168 OSH n UA*Meori Nero Oniks 4 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC NOM
169 OSH n NO*Ennakeem's Fèeriè De Galadriel 4 Hunnkatt 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM BIS
169 OSH n NO*Ennakeem's Judy 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 112 poeng
170 OSH a Carisma in Blue av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 19 (Kull) Spijker Charles Beste kull
170 OSH a Carisma in Blue av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl NOM
171 OSH a Fascination in Blue av Faleegaard (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
172 OSH b Merkur Marlowe 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM BIS
173 OSH h 24 BG*Abstractus Bandita 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
174 OSH n 03 NO*Ennakeem's Eno 4 Hannkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
175 RUS NO*Furbonacci Big Hunk O'Love 4 Hannkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline Abs
176 SIA w 67 Merkur Mister Valentine 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
177 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
178 SIA b La Bell Orkidé 4 Hunnkatt 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
179 SIA d Damon Hill's Global Player 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
180 SIA c 21 NO*Perfect Illusions Bold And Fresh 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
181 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
182 SOM n UA*Sharavi Lord 4 Hannkatt 9 (Åpen) Preiss Karl Abs
183 SOM n NO*Tapawingo Afrodite 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl EX1 CAC
184 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 1 BIS Beste Senior
184 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM
185 SOM a Anja Anabella av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
185 SOM a Anja Anabella av Revebo (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Stoa Caroline EX1 CAC NOM BIS
186 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
186 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Spijker Charles 1 BIS Beste veteran
187 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste Senior
187 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM BIS
188 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Spijker Charles 1
188 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 3
189 HCS Amelia Serafina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 2
190 HCS Panzer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 2
191 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM
191 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1
231 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta MCO IV, MCO VII, NFO II, ABY a, CRX II, CRX V, DRX II, DRX IV, OSH n 03, SIA d, SIA g 21, SIA w 67, VETA 4 30
Preiss Karl EXO f 24, PER f 22, PER n 22, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI b, SBI f, ABY o, OSH a, OSH b, OSH n, SIA a, SOM n, HCS 33
Shchukin Alexey MCO V, NEM I, NFO VI, SIB VI, BSH ds 11, BSH es 22 62, BSH ns 22 62, BSH ny 11, KBL II, KOR, HCL, VETA 3 30
Spijker Charles KULL 4, NEM II, NFO III, NFO IV, SIB VIII, BUR b, BUR n, MAU ns 24, OCI a 24, OCI c 24, VETA 1, VETB Huskatter 29
Stoa Caroline PER f, RAG a 03, RAG d 04, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI e 21, ABY n, CRX VI, LYO I, OSH h 24, RUS, SIA b, SIA c 21, SOM a 28
Saarela Veikko MCO III (13c), SIB V (13c), MCO III, NFO VII, SIB IV, BSH ns 24 62, KBL I, MAU ns, OCI b 24, VETB 1, VETA 2, VETB 3, VETA Huskatter 31
Utenfor Bedømmelse PER f 22, PER n 22, SBI c 21, SBI d 21, MCO II, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, SIB VIII, BSH ns 24 62, KOR, MAU ns 24, OCI a 24, ABY n, CRX II, CRX VI, OSH n, SOM a 19
Veland Anne PER d, PER d 33, PER f 33, PER n 33, RAG a 04, SBI a 21, SBI c 21, SBI n, SBI n 21, MCO II, MCO VI, MCO VIII, NFO I, NFO V, SIB III 31
8 dommere