Min katt
SØRAK søndag 27.08.2023
Arrangørklubb Sørak
Starter 27.08.2023 Slutter 27.08.2023
Påmelding starter 08.06.2023 Påmelding lukkes 15.08.2023
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 08:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 00:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Nei
Maks antall katter 300   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost revebo.no@gmail.com
Sted Odderøyhallen, Odderøya, Kristiansand
Funksjonærer Utstillingsleder:  Asbjørn Berntsen, e-post:  leder@sorak.no
Utstillingssekretær:  Gøran Vinje, e-post:    revebo.no@gmail.com
Assistentleder:   Gudrun Wulff,  e-post:   gudrunsw@online.no
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 52 52 0 0 0
2 81 75 0 0 6
3 37 35 0 0 2
4 46 44 0 0 2
Huskatter 10 10 0 0 0
Totalt 226 216 0 0 10

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO f 24 Tombrock's Margherita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko EX1 CAC
2 PER d (N) Sirkeline's Julia 1 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
3 PER d (N) Opheim Emil 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
4 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS NOM
5 PER n 22 (N) Sirkeline's Elling 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 3, 112 poeng
5 PER n 22 (N) Sirkeline's Elling 1 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM BIS
6 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn, 112 poeng
6 PER f 22 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 1 (SC) Veland Anne HP
7 RAG n NO*Stagedolls Felix 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
8 RAG n 03 NO*Sevgi's Rosa Nitida 1 Hunnkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
9 RAG n 03 DK Seierø's Camaro 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
10 RAG n 03 (N) Angellion's Puccini 1 Hannkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
11 RAG n 03 NO*Eztrellas Dream's Amazing Doll 1 Hunnkatt 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
12 RAG n 04 DK Rags of Silk Floss Faramir 1 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
13 RAG n 04 DK*Wonderworld Fuji 1 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
14 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
15 RAG a 03 (N) Diadem's Be My Frick 1 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
16 RAG a 03 DK Jaquet Brazil 1 Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
16 RAG a 03 DK Jaquet Brazil 1 Hannkatt 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
17 RAG a 03 NO*Sevgi's Dumle 1 Hannkatt 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP NOM
18 RAG a 04 DK TabiRags NH4Cl Spunk 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
19 RAG a 04 NO*Sevgi's Nova 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko Abs
20 RAG a 04 NO*Sevgi's Zorya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
21 RAG a 04 (N) Angellion's Neroli 1 Hunnkatt 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
22 RAG d 04 S*Gunbertus Loke 1 Hannkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
23 RAG n 04 21 PL*Royal Secret MF Attabiya 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1
24 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP
25 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Shchukin Alexey HP BIV NOM
26 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
27 SBI n NO*Melises Amanda 1 Hunnkatt 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
28 SBI n (N) Prekestolen's Karex 1 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
29 SBI n Tix of Sembelance (N) 1 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM BIS
30 SBI a NO*Stalderkattens Victor 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Veland Anne EX1 NOM
31 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS Beste veteran
31 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 2 (SP) Veland Anne HP
32 SBI b Shapur Cayenne 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
33 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 6 (IP) Shchukin Alexey Resultat slettet
33 SBI b Queen Amidala of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta Resultat slettet
34 SBI b NO*Alvedansen Koda 1 Hannkatt 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
35 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 1 BIS Beste Senior
35 SBI c Noicy of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 1 (SC) Saarela Veikko HP NOM BIS
36 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP NOM
37 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Veland Anne HP NOM BIS
38 SBI n 21 Alaska of Sembelance (N) 1 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
39 SBI a 21 NO*Lindudóttir Birta 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
40 SBI b 21 Nevada of Sembelance (N) 1 Hunnkatt 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
41 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 NOM
41 SBI c 21 Hakuna Matata of Sembelance (N) 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 115.2 poeng
42 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse nr 2, 114 poeng
42 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 1 (SC) Veland Anne HP NOM
43 SBI d 21 NO*Slåttsvelia's Chanto 1 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne Abs
44 SBI e 21 NO*Stalderkattens Odessa 1 Hunnkatt 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
45 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Mapi 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 107 poeng.
45 MCO II / MCO n 09 (N) Mydele's Mapi 2 Hunnkatt 7 (CH) Lütken Christin Kvale EX1 CACIB NOM BIS
46 MCO III / MCO n 22 NO*Casamia kittens Aragon 2 Hannkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
47 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
48 MCO III / MCO a 22 NO*Knight Hart's Harry Potter 2 Hannkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
49 MCO VII / MCO as 22 (N) Kiroprax Quatrofoni 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey VG4
50 MCO III / MCO ny 22 (N) Kiroprax Queen 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC
51 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Sadie Sink 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX2
52 MCO III / MCO n 22 NO*Vettekatten Sasha Splash 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 BIV NOM
53 MCO III / MCO n 22 Maine Bellini av Persicum 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
54 MCO III / MCO n 24 NO*Nordic Leon's Narnia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
55 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB BIV
56 MCO IV / MCO n 09 22 (N) Spellbound's Hilde 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
57 MCO IV / MCO n 09 22 NO*Candy Crush Thunderstruck 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1 NOM BIS
58 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
59 MCO V / MCO g IT*Gloriana's Lynx Jasmine Midnight 2 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB BIV NOM
60 MCO V / MCO d NO*Agderpuz Simba 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1
61 MCO V / MCO f NO*Staferni`s Annabelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
62 MCO V / MCO f 22 NO*Lygre's Briana 2 Hunnkatt 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
63 MCO VI / MCO f 03 Sawadee Ka av Persicum 2 Hunnkatt 5 (IC) Lütken Christin Kvale EX1 CAGCIB BIV
64 MCO VI / MCO d 09 Cava av Dølbakken (N) 2 Hunnkatt 7 (CH) Lütken Christin Kvale EX1 CACIB
65 MCO VI / MCO g 09 (N) Bargello Desember 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lütken Christin Kvale EX1
66 MCO VI / MCO f 03 NO*Candy Crush Rose Gold 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lütken Christin Kvale EX1
67 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
68 MCO VII / MCO ns 11 Nargo D'Oracol*RO 2 Hannkatt 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV NOM
69 MCO VII / MCO ns Amanska's Zuko 2 Hannkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC
70 MCO VII / MCO as 23 DK Loving'You4ever Lovesick Diva 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX3
71 MCO VII / MCO fs 22 Quiet Tåke 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
72 MCO VII / MCO as 22 Samantha Promin Sontsia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Shchukin Alexey EX2
73 MCO VII / MCO ns 22 NO*Lady Sansa's Kaisa 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
74 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's North Shadow 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1
75 MCO VII / MCO fs (N) Mydele's Abby 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX1 NOM
76 MCO VII / MCO as NO*Lady Sansa's Nala 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX3
77 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Nora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Shchukin Alexey EX2
78 MCO VII / MCO ds 22 Ludvig 2 Hannkatt 6 (IP) Shchukin Alexey Abs
79 MCO VII / MCO fs 22 NO*Lady Sansa's Viola 2 Hunnkatt 6 (IP) Shchukin Alexey Resultat slettet
80 MCO VIII / MCO as 09 22 NO*Candy Crush Craving Carl 2 Hannkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Lady Sansa's Ronja 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Preiss Karl Abs
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 NO*Lady Sansa's Ronja 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 105,6
82 MCO VIII / MCO fs 03 (N) Mydele's Jomana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 BIV
83 MCO VIII / MCO fs 09 (N) Mydele's Rana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX2
84 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM BIS
85 MCO VIII / MCO es 09 (N)Quiet's Brilliante 2 Hannkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
86 NEM I / NEM n 21 NO*Hemakri Ralph 2 Hannkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC NOM
87 NEM I / NEM n NO*ESTA Aria 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
88 NEM I / NEM a 21 NO*Heremas Royal Kili 2 Hannkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB NOM
89 NEM I / NEM n NO*Hemakri Baby Blue Bonnie 2 Hunnkatt 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB NOM
90 NEM II / NEM n 09 NO*ESTA Ariana 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey Abs
91 NEM II / NEM n 03 21 NO*Hemakri Sanne 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Shchukin Alexey EX1
92 NFO I / NFO n NO*Sogningen Connie 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lütken Christin Kvale EX1
93 NFO II / NFO n 03 (N) Stølsgarden Adente 2 Hunnkatt 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
94 NFO II / NFO n 03 NO*Sogningen Clara 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
95 NFO III / NFO n 24 (N) Fodnaheia's Maestro 2 Hannkatt 1 (SC) Lütken Christin Kvale HP NOM
96 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 17a (Senior) Shchukin Alexey 1 BIS Beste Senior
96 NFO III / NFO n 24 S*Zygot's Zakk Wyld 2 Hannkatt 2 (SP) Lütken Christin Kvale HP NOM
97 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 116,67 poeng
97 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Fodnaheia's Lexi Jones 2 Hunnkatt 1 (SC) Preiss Karl HP NOM
98 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV NOM
99 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tumay's Rosalita 2 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
100 NFO IV / NFO n 02 21 64 NO*Tussavetto's Audumla 2 Hunnkatt 7 (CH) Preiss Karl EX2
101 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Mariskogens Fresia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
102 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Ken 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1
102 NFO IV / NFO n 03 22 (N) Migoto's Ken 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 4, 96 poeng
103 NFO IV / NFO n 01 21 64 (N) Fodnaheia's Kimiya 2 Hunnkatt 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM BIS
104 NFO V / NFO f 24 S*Milda ma Tildes HjärtAnn 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Preiss Karl EX1 NOM
105 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Stiv Kuling's Yr.no 2 Hunnkatt 7 (CH) Lütken Christin Kvale EX1 CACIB
106 NFO VI / NFO f 09 22 S*Just Catnap's Nejlika 2 Hunnkatt 5 (IC) Lütken Christin Kvale EX1 CAGCIB
107 NFO VI / NFO ft 09 22 (N) Migoto's June 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lütken Christin Kvale EX2
108 NFO VI / NFO f 09 24 S*Fitnesscats Duchess 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Lütken Christin Kvale EX1 BIV NOM BIS
109 NFO VII / NFO fs 22 S*Just Catnap's Kimberly 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Lütken Christin Kvale EX1 NOM
110 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 10 (KAS) Lütken Christin Kvale EX1 CAP NOM
111 SIB IV / SIB ny 09 24 Imma Max od Królowych*PL 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
112 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Min kjære Karoline, hopp! 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Veland Anne EX1
113 SIB VIII / SIB gs 03 24 NO*Arietta Ophelia 2 Hunnkatt 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
114 SIB VIII / SIB fs 09 NO*Arietta Vulnicura 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Veland Anne EX1 CAC
115 BSH ns 22 62 Lady Mary's Silver Yakona 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
116 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 95,33 poeng
116 BSH ns 24 62 Lady Mary's Silver Qiara 3 Hunnkatt 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
117 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 1 (SC) Preiss Karl HP NOM
118 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 17b (Veteran) Veland Anne 1 BIS Beste veteran
118 BSH ds 11 Lady Mary's Hamlet Surprise 3 Hannkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
119 BSH es 22 62 NO*Proud-Love Bagheera 3 Hannkatt 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
120 BUR n NO*Ozzybabe Rocks Achilles Last Stand 3 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP
121 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 17a (Senior) Spijker Charles 2
121 BUR b HU*Alba Regia Mütyûr Morris 3 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP NOM BIS
122 KBL I / KBL w 62 DK Davisi's Milk it 3 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
123 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 17a (Senior) Spijker Charles 1 BIS Beste senior
123 KBL I / KBL n 24 (N) RGJ Cat's Alenushka 3 Hunnkatt 2 (SP) Busse Britta HP
124 KBL I / KBL n 22 Skazka from Amber House 3 Hunnkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
125 KBL II / KBL n 09 24 (N) RGJ Cat's Kurazh 3 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
126 KOR (N) Ayram Spring 3 Hunnkatt 1 (SC) Preiss Karl HP BIV NOM BIS
127 KOR NO*Makalaus Daimler 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX1 NOM
128 KOR NO*Makalaus Dreamer 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Preiss Karl EX2
129 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 98,33 poeng
129 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 2 (SP) Preiss Karl HP
130 MAU ns NO*Gooseberry CheckMate 3 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP
131 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 17a (Senior) Spijker Charles 2
131 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 2 (SP) Preiss Karl HP BIV NOM
132 MAU ns NO*Gooseberry Midnight Show 3 Hannkatt 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
133 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM BIS
134 MAU ns 24 NO*Gooseberry The Sky's My Limit 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 115,4 poeng
134 MAU ns 24 NO*Gooseberry The Sky's My Limit 3 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
135 MAU ns 24 NO*Gooseberry AlphaZero 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP BIV NOM BIS
136 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 17a (Senior) Spijker Charles 1
136 MAU ns 24 NO*Gooseberry Livin' On The Edge 3 Hannkatt 2 (SP) Busse Britta HP
137 MAU ns 24 NO*Gooseberry First Edition 3 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
138 OCI a 24 NO*Li-Jon Pus How Blue 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM BIS
138 OCI a 24 NO*Li-Jon Pus How Blue 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse utgår
139 OCI b 24 DK Hindkjær's Xanthus 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
140 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Rumors 3 Hunnkatt 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
141 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 2, 101.33 poeng
141 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 1 BIS Beste senior
141 ABY n (N) Tejas Gent 4 Hannkatt 2 (SP) Spijker Charles HP
142 ABY n (N) Tejas Ilya 4 Hannkatt 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
143 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
144 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 17b (Veteran) Veland Anne 1 BIS Beste veteran
144 ABY a (N) Tarquinias Kamil 4 Hannkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
145 ABY a Dame Edna aus Abusir 4 Hunnkatt 2 (SP) Saarela Veikko HP
146 ABY o (N) Tejas Qi 4 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
147 ABY o Ingave's Galica 4 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
148 ABY o Thamos Vilja 4 Hunnkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
149 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshunn , 92 poeng
149 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's That's Not the Tea, Hunty 4 Hunnkatt 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
150 CRX II / CRX n 03 (N) Tarquinias Fade to Black 4 Hannkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
151 CRX V / CRX b 24 (N) Tarquinias Winterdream 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
152 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1
152 CRX VI / CRX a 03 24 (N) Tarquinias Wintermist 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Nr 3, 92,25 poeng
153 DRX II / DRX n 03 Nazario Vom Gaborland 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1
154 DRX IV / DRX f 03 ES*Anaynoa Saga My Way 4 Hunnkatt 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
155 DRX VI / DRX n 09 23 NO*Beautiful Hearts Fanny Floriss 4 Hunnkatt 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
156 LYO I / LYO f Orily Wolverina 4 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
157 LYO I / LYO f Orily Breeze 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Spijker Charles EX1 CAC
158 OSH n UA*Meori Nero Oniks 4 Hannkatt 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM BIS
159 OSH n NO*Ennakeem's Fèeriè De Galadriel 4 Hunnkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
159 OSH n NO*Ennakeem's Judy 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett, 112 poeng
160 OSH a Carisma in Blue av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1 NOM
160 OSH a Carisma in Blue av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 19 (Kull) Preiss Karl 1 - Beste kull
161 OSH a Fascination in Blue av Faleegaard (N) 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Spijker Charles EX1
162 OSH b Merkur Marlowe 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
163 OSH h 24 BG*Abstractus Bandita 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Saarela Veikko Abs
164 OSH n 03 NO*Ennakeem's Eno 4 Hannkatt 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
165 RUS NO*Furbonacci Big Hunk O'Love 4 Hannkatt 9 (Åpen) Spijker Charles Abs
166 SIA w 67 Merkur Mister Valentine 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Spijker Charles EX1 NOM BIS
167 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
168 SIA b La Bell Orkidé 4 Hunnkatt 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
169 SIA d Damon Hill's Global Player 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Saarela Veikko EX1 NOM
170 SIA c 21 NO*Perfect Illusions Bold And Fresh 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM BIS
171 SIA g 21 NO*Ennakeem's Go Go Gaga 4 Hunnkatt 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
172 SOM n UA*Sharavi Lord 4 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta Abs
173 SOM n NO*Tapawingo Afrodite 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
174 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 17a (Senior) Saarela Veikko 2
174 SOM n Yasha vom Zankelstein*D 4 Hannkatt 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
175 SOM a Anja Anabella av Revebo (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse utgår
175 SOM a Anja Anabella av Revebo (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB NOM BIS
176 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Preiss Karl 1 NOM BIS
176 HCL Charlie Huskatter Hannkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1
177 HCS Linus Huskatter Hannkatt 17a (Senior) Busse Britta 1
177 HCS Linus Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Lütken Christin Kvale 2
178 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Busse Britta 1 BIS Beste veteran
178 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Lütken Christin Kvale 2
179 HCS Amelia Serafina Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Lütken Christin Kvale 3
180 HCS Panzer Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Lütken Christin Kvale 1 NOM
181 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Lütken Christin Kvale 1 NOM BIS
181 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Busse Britta 1 BIS Beste senior
216 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta BSH ds 11, BSH ns 22 62, KBL I, KBL II, MAU ns 24, OCI a 24, OCI b 24, ABY o, CRX VI, OSH b, SIA a, SIA c 21, SOM n, VETB 1, VETA 1, VETB Huskatter, VETA Huskatter 31
Lütken Christin Kvale MCO II, MCO VI, NFO I, NFO III, NFO VI, NFO VII, HCS 19
Preiss Karl KULL 4, MCO VIII, NFO IV, NFO V, BSH es 22 62, BSH ns 24 62, BSH ny 11, BUR b, BUR n, KOR, MAU ns, OCI c 24, HCL 29
Shchukin Alexey SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI e 21, SBI n, SBI n 21, MCO VII, NEM II, VETA 2 31
Spijker Charles MCO III, MCO V, ABY n, CRX V, DRX IV, DRX VI, LYO I, OSH a, RUS, SIA b, SIA w 67, SOM a, VETA 3 31
Saarela Veikko EXO f 24, PER d, PER n 22, RAG a 04, RAG d 04, RAG n 03, SBI c, ABY a, CRX II, DRX II, OSH h 24, OSH n, OSH n 03, SIA d, SIA g 21, VETA 4 28
Utenfor Bedømmelse PER f 22, PER n 22, SBI c 21, SBI d 21, MCO II, MCO VIII, NFO IV, BSH ns 24 62, KOR, MAU ns 24, OCI a 24, ABY n, CRX II, CRX VI, OSH n, SOM a 17
Veland Anne PER f, PER f 22, RAG a 03, RAG n, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI d 21, SBI f, MCO IV, NEM I, NFO II, SIB IV, SIB VIII, VETB 3, VETB 4 30
8 dommere