SMAAL 16.06.2018
Arrangørklubb Smaalenene Katteklubb
Starter 16.06.2018 Slutter 16.06.2018
Påmelding starter 15.01.2018 Påmelding lukkes 24.05.2018
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 17:00
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 400   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer 05300940171
Epost post@smaalenene-kk.no
Sted Ski Ishall, Teglveien 4, 1400 SKI
Funksjonærer
For info:
Roald Westre tlf.+47-90991089
Else Bjerke Westre tlf. +47-97129804

Tilleggsinfo

Burplassering: Hver rase er tildelt plass i sin burrad/seksjon. Du velger selv hvilket bur du vil ha der din rase er plassert i lokalet.

Har du to/flere raser, velger du selv seksjon.

Kun NRR-bur benyttes.


Dommerfordelingen legges ut ca. en uke før utstillingen.


Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 48 47 0 0 1
2 100 88 0 0 12
3 51 48 0 0 3
4 49 47 0 0 2
Huskatter 7 7 0 0 0
Totalt 255 237 0 0 18

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Ibrahimovic Zlatan 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
2 EXO n 22 IT*Clarissa del Falco D'Oro 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
3 EXO n 24 Anitwas Spritzee 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
4 PER n Boris del Falco D'Oro*IT 1 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
5 PER e (N) Stargate's Pavlos 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
6 PER f (N) Stargate's Phoibe 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM BIS
7 PER d 22 DK*DiKeRo's Kiss'n Hug 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
8 PER f 24 (N) Stargate's Phedra 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina Fargeendret
9 PER n 03 S*Headturners Salt 'n Pepa 1 Hannkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
10 PER a 03 (N) Bombalurina's Abby Sciuto 1 Hunnkatt 6 (IP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGPIB NOM BIS
11 PER g 02 62 (N) Bombalurina's Christmas Carol 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
12 PER g 03 (N) Bombalurina's Juni 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
13 PER n 01 21 62 S*Livanda's Invictus 1 Hannkatt 7 (CH) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
14 PER d 02 21 62 S*Livanda's Benjamin 1 Hannkatt 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
15 PER f 21 33 (N) Silvitaz Baby Girl 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
16 RAG n (N) Wickmann's Jamilla 1 Hunnkatt 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
17 RAG n S*Chorotegas Princess Sofia 1 Hunnkatt 7 (CH) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACIB NOM
18 RAG n (N) Azzi's Muffin 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
19 RAG n 03 NO*Arctic Sapphire Sansa Stark 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
20 RAG n 03 S*Admire's They call me Karma 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina Abs
21 RAG n 03 DK Nordhaven's O'Malley 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
22 RAG n 03 NO*Glassrosens Baba Yaga 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
23 RAG n 03 NO*Fagerlis Storm 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
24 RAG n 03 (N) Diadem's Ulrik Sidelengs 1 Hannkatt 4 (GIP) Rautio Kristiina Abs
25 RAG n 04 S*Pussels A Piece of My Heart 1 Hannkatt 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
26 RAG n 04 Of Moonlight Dolls MadHatter's Shadow 1 Hannkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
27 RAG n 04 PL*Ragissa Bella 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 BIV NOM
28 RAG n 04 (N) Diadem's Aimee 1 Hunnkatt 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
29 RAG a 03 S*Dan Dara's Dexter 1 Hannkatt 2 (SP) Rižnar-Rešetic Vesna HP
30 RAG n 03 21 NO*Glassrosens Tribeca 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina Abs
31 SBI n (N) Totenkatten's Kastiel 1 Hannkatt 1 (SC) Edström Michael HP
32 SBI n Taropaves Van Halen 1 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
33 SBI n S*KällaLycka's Xera 1 Hannkatt 17 (Veteran) Rautio Kristiina 1 BIS Beste Veteran
34 SBI b NO*Bakkelund's Charlie 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 NOM BIS
35 SBI d NO*Stalderkattens Elias 1 Hannkatt 1 (SC) Rautio Kristiina HP NOM
36 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 1 (SC) Rižnar-Rešetic Vesna HP NOM
36 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
37 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB
38 SBI f (N) Cat Baloo's Mille Fleur 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
39 SBI g (N) Arclight's Miina 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM
40 SBI n 21 S*Respons Sweet Star 1 Hunnkatt 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
41 SBI n 21 S*Respons Tarzina Gull 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 NOM
42 SBI a 21 SE*Solstakatten Sweet Amira 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
43 SBI b 21 S*Ma'ha Gita Epic Poetry 1 Hunnkatt 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAGCIB
44 SBI c 21 SE*Liljelundens Avatar 1 Hannkatt 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS NOM BIS
45 SBI d 21 NO*Cathabar's Linus 1 Hannkatt 3 (GIC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CACS
46 TUV f 61-63 / TUV f 63 S*Wailet's Ynez 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
47 MCO I / MCO n NO*Majavi Hathor 2 Hunnkatt 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
48 MCO I / MCO n NO*Ejsten Miss Liberty 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
49 MCO I / MCO a NO*Gullhalen's Blue Bernard 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM BIS
50 MCO I / MCO n SE*Tippy Wee's Make My day 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
51 MCO I / MCO n NO*Brookvalleys Farah Diba 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
52 MCO III / MCO n 22 SE*Luddtassens Chocolate Chip 2 Hannkatt 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
53 MCO III / MCO n 24 DK Red Line's Zippo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV
54 MCO III / MCO n 22 NO*Nordic Leon Brutus 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
55 MCO III / MCO a 22 (N) Big Kitty Nicola 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
56 MCO IV / MCO n 09 22 SE*Whitewater's Rocket Man 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM
57 MCO V / MCO f 22 NO*Antelis Ronja 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
58 MCO V / MCO d 22 (N) Big Kitty Betty 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
59 MCO V / MCO f 22 (N) Mydele's Lille 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
60 MCO V / MCO f 22 NO*Stormjegerens Ran 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX3
61 MCO VI / MCO f 09 22 Lynx Lynx Zarina 2 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael HP
62 MCO VI / MCO d 09 24 Herkules av Persicum 2 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
63 MCO VI / MCO f 03 22 SE*Sankt Halvard's Pixie 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV NOM BIS
64 MCO VI / MCO d 03 22 (N) Mydele's Job 2 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
65 MCO VII / MCO ns 22 NO*Brookvalleys Clooney 2 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
66 MCO VII / MCO ns S*Checkers Coronel 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
67 MCO VII / MCO ns 23 NO*Silvervalley Aline Starclimber 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
68 MCO VII / MCO ns 22 SE*Malaking's Bellatrix 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
69 MCO VII / MCO ds 22 UA*Bluesmaine Edelweiss 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1 BIV NOM
70 MCO VII / MCO ns NO*Gullhalen's Bianca 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
71 MCO VII / MCO as NO*Gullhalen's Bindi 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
72 MCO VII / MCO ns S*Checkers Tander 2 Hannkatt 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
73 MCO VIII / MCO ds 09 11 Afelio Karma 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
74 MCO VIII / MCO ns 09 S*Acoonitum's Lexie Of Muzzcot 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro Abs
75 MCO VIII / MCO ns 03 24 S*Island Coon's Kay Gray 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
76 MCO VIII / MCO ns 03 (N) Spellbound's Weisor 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
77 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
78 MCO IX / MCO w 61 (N) Endless Wiona 2 Hunnkatt 5 (IC) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 No Cert
79 NEM I / NEM a 21 Klever Snejnaya Zima 2 Hannkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM BIS
80 NEM I / NEM a NO*Blue Stella Scorpius 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 NOM
81 NEM II / NEM a 09 21 (D) Nevalions Gabana 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 No Cert
82 NFO I / NFO n Rabel Nabatea*ES 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
83 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Tarzan 2 Hannkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC
84 NFO II / NFO n 03 SE*Storytail's Berlioz 2 Hannkatt 4 (GIP) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPS BIV NOM
85 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 17 (Veteran) Rautio Kristiina 1
85 NFO II / NFO n 09 Tancrède av Trillemarka*CH 2 Hannkatt 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP
86 NFO II / NFO a 09 (N) Tingoskattens Betty Boop 2 Hunnkatt 10 (KAS) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAP NOM
87 NFO III / NFO n 24 S*Eternitgården's Galadriel 2 Hunnkatt 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
88 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Edward 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1 NOM
89 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
90 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Celin 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
90 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Celin 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
91 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's Tamlin 2 Hannkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM
92 NFO IV / NFO n 03 24 S*Wildwood's Kapten 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
93 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Zeras Izéa 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro Abs
94 NFO IV / NFO n 03 24 (N) Migoto's Yohannes 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
95 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's Zenobi 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
96 NFO IV / NFO n 01 21 62 S*Pax' Galileo 2 Hannkatt 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
97 NFO V / NFO f 24 NO*Kongskogens To Rett En Vrang 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX2
98 NFO V / NFO f 24 S*Just Catnap's Sassenach 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC
99 NFO VI / NFO g 02 21 64 DK*Naturell's Sofie GasArm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Edström Michael Abs
100 NFO VI / NFO d 03 (N) Stiv Kuling's Quentin 2 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
101 NFO VI / NFO d 09 24 NO*Zeras Gemini 2 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
102 NFO VI / NFO f 03 (N) Tingoskattens Ine 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX2
103 NFO VI / NFO f 02 62 S*Sun Mountain Coral Springs 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
104 NFO VI / NFO g 01 64 NO*Havstrilens Laleh 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX2
105 NFO VI / NFO g 09 24 NO*Zeras Janina 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael EX1
106 NFO VI / NFO f 09 22 (N) Fiskerjenta's Annabelle 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 BIV NOM
107 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Tingoskattens Noddy 2 Hannkatt 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
108 NFO VII / NFO ns 23 S*Lothloriens Thilie 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
109 NFO VIII / NFO ns 02 21 62 S*Sun Mountain Sweetwater 2 Hannkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
110 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Lothloriens Javanna 2 Hunnkatt 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
111 NFO VIII / NFO ds 09 24 (N) Tingoskattens Joppe 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV
112 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Lothloriens Lotesse 2 Hunnkatt 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
112 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Lothloriens Lotesse 2 Hunnkatt 17 (Veteran) Rautio Kristiina 1 BIS Beste Veteran
113 NFO IX / NFO w 64 NO*Havstrilens Katy Perry 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rižnar-Rešetic Vesna EX1
114 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Olaf 2 Hannkatt 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna EX2
115 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 8 (PR) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAPIB
116 SIB III / SIB n 22 NO*Hinikas Idefix 2 Hannkatt 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro HP
117 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Fearless 2 Hannkatt 9 (Åpen) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV
117 SIB III / SIB n 24 NO*Grensedalen Fearless 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
118 SIB III / SIB ny 24 NO*Grensedalen Mom's Doll 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
119 SIB IV / SIB n 09 22 NO*Grensedalen Kark 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina EX1
120 SIB IV / SIB n 09 22 (N) Einhaugen's Mille Mari Napoleonsen 2 Hunnkatt 2 (SP) Rautio Kristiina HP NOM BIS
121 SIB V / SIB fy 24 SE*Schangdobel's Li Ella Hugotovna 2 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
122 SIB V / SIB f 24 NO*Vinduskarmens Europa 2 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
123 SIB VI / SIB f 09 (N) Solstorms Magda-Min Midtsommernattsdrøm 2 Hunnkatt 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro Abs
124 SIB VII / SIB ns 22 NO*Smaragd Hjerte Czarina 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX2
125 SIB VII / SIB ns 24 SE*Voyakas Beringia 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Saetre Raymond Alessandro EX1
126 SIB VIII / SIB ns 09 SE*Ajca's Söta Suzzie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV NOM
127 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Rautio Kristiina Abs
128 SIB VIII / SIB ns 09 22 NO*Lindviksmoen Harriet 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX1
129 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Lindviksmoen Ingrid Isogaisa Iris 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Rautio Kristiina EX2
130 SIB IX / SIB w 61 Nevesta Snejnaya Zima 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Rižnar-Rešetic Vesna EX1 CAC NOM
131 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP NOM BIS
131 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
132 BEN n 24 (N) Kelam's Vixen 3 Hunnkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
133 BEN n 24 (N) Ingøy's Timeless 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
134 BEN n 24 Batifoleurs Yaro 3 Hannkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 No Cert
135 BEN n 24 Yves Saint-Laurent Angel Felis*CZ 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
136 BEN n 24 NO*Nuria's Wow 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 BIV NOM BIS
137 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 2 (SP) Scholten Laura HP
137 BEN n 24 Chetilas Perfect Design 3 Hannkatt 17 (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1
138 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM
139 BEN n 24 33 Arcticbengals White Secret 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1 NOM
140 BSH a Maximo del Millars*ES 3 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
141 BSH a ES*Canción de Cuna (III) Fabuloso 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
142 BSH a 22 NO*Mimmi's Katteri Kissmo 3 Hannkatt 6 (IP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGPIB NOM
143 BSH ns 11 SE*Tylökatten Will 3 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
144 BSH ns 22 64 (N) Cavallino's Argento Leonardo 3 Hannkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM
145 BUR n SE*Moonsz Clazzzice Maggie in ShaDows 3 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB NOM
146 BUR n LV*Forsland Angel Amour of my Heart *** 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
147 BUR b SE*Moonsz Aura Chnothan BumbleBee 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
148 BUR b SE*Moonsz Dreamerz Go Eevee 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
149 BUR c LV*Forsland Sancho 3 Hannkatt 3 (GIC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACS
150 BUR c SE*Moonsz Dreamerz Go EspeOne 3 Hunnkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB NOM
151 BUR d S*Lovestory's X-Men Pyro 3 Hannkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPIB
152 CYM 51-52 / CYM n 09 52 FI*Pikkeen Mignon 3 Hunnkatt 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
153 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP BIV NOM
154 KBL II / KBL n 09 Ekarma 3 Hunnkatt 1 (SC) Edstrøm Anne-Gro HP
155 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
156 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Scholten Laura HP BIV NOM BIS
157 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 1 (SC) Scholten Laura HP
157 KOR Jeba's Kasu kan-YAH 3 Hunnkatt 17 (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Veteran
158 KOR NO*Makalaus Bonita 3 Hunnkatt 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
159 KOR Bella Catlark*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura Abs
160 KOR Catlark*PL Blue Belle Catlark*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Scholten Laura EX1 CAC
161 KOR S*Mästertassen Lussi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
162 KOR NO*Makalaus Archie 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP BIV NOM BIS
163 KOR Quartus Shantung Louwin 3 Hunnkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP
164 KOR (N) Jona's Kannika 3 Hunnkatt 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
165 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 NOM BIS
165 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
166 MAU ns 24 NO*Gooseberry L's Silver Dollar 3 Hannkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP
167 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Hoffner Elin HP BIV NOM BIS
168 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
169 OCI a 24 S*Hot Country's Jolene 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
170 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1
170 OCI b 24 NO*Li-Jon Pus Wrong side of Heaven 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3
171 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Crazy 3 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
172 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Heatseeker 3 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin Abs
173 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Better than you 3 Hunnkatt 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
174 ABY n (N) Kiachero Verona 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
175 ABY n S*Blytens Flor Lunita 4 Hunnkatt 8 (PR) Scholten Laura EX1 CAPIB NOM BIS
176 ABY n Thamos Timbuktu 4 Hannkatt 17 (Veteran) Edstrøm Anne-Gro 1 BIS Beste Veteran
177 ABY a Ingave's Vilje 4 Hunnkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP
178 ABY o Ingave's Yannis 4 Hannkatt 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
179 CRX I / CRX b SE*Rex Perspective Nintendo 64 4 Hannkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB NOM
180 CRX I / CRX n SE*Xiu's Great Love off All 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
181 CRX II / CRX n 03 SE*Arextocats Jake Sully DVM 4 Hannkatt 1 (SC) Scholten Laura HP BIV NOM BIS
182 CRX II / CRX n 03 Laser A Deo Rex Cutie Coil*BY 4 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
183 CRX II / CRX n 03 SE*Skillywidden's Taraxacum Licentii 4 Hannkatt 3 (GIC) Scholten Laura EX2
184 CRX II / CRX n 01 63 S*Zoot's Jane Boolittle 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Scholten Laura EX1 NOM
185 CRX III / CRX f SE*Xiu's Eternal Sunshine 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
186 CRX IV / CRX f 02 64 S*Rexture Graceful Ambrosia 4 Hunnkatt 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
187 CRX IV / CRX h 09 24 SE*Nulli Secundus Berenike 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
188 CRX VIII / CRX n 03 33 SE*Lepidus Lykke to Arextocats 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
189 DRX II / DRX n 02 62 Lagos av Jamas (N) 4 Hannkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC
190 DRX III / DRX f S*Fairycoons Lady Darjeeling 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
191 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 8 (PR) Edstrøm Anne-Gro EX1 No Cert
192 OSH n Sweet Cats Game, Set and Match 4 Hannkatt 7 (CH) Scholten Laura Abs
193 OSH e S*Limericks Fraser 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Scholten Laura EX1
194 OSH f 24 Tiril Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1
195 OSH h Anastasiya Olympia av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX3
196 OSH h Pussy Galore av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX2
197 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1 NOM
197 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 19 (Kull) Scholten Laura Beste Kull
197 OSH h Solitare av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2
198 OSH b 22 Vincek Viking Angel Felis*CZ 4 Hannkatt 7 (CH) Edstrøm Anne-Gro EX1 CACIB
199 OSH b 24 HR*Cat Global Thor 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro EX1
200 OSH o 03 NO*Ennakeem's Madama Butterfly 4 Hunnkatt 5 (IC) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAGCIB
201 SIA n EE*Giselle Siaoricat 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Edstrøm Anne-Gro Abs
202 SIA a NO*Tauriel Belladonna 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAC NOM BIS
203 SIA b S*Yzing's Knazen 4 Hannkatt 4 (GIP) Edstrøm Anne-Gro EX1 CAPS NOM
204 SIA d 21 Miss Moneypenny av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX1 NOM BIS
205 SIA d 21 Springtime Romance av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edstrøm Anne-Gro EX2
206 SIA f S*Yzing's Ryza 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin EX1 CAC
207 SIA f SE*Ediecats Chelsea 4 Hunnkatt 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB NOM
208 SIA d 21 S*Yzing's Santoz 4 Hannkatt 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB NOM BIS
209 SIA f 21 S*Yzing's Prizla 4 Hunnkatt 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
210 SIA n 03 Lion King des Motards en Délire 4 Hannkatt 4 (GIP) Scholten Laura Abs
211 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 1 (SC) Hoffner Elin HP NOM
211 SOM n (N) Kiachero Litchi 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste Oppdrett
212 SOM n (N) Kiachero Náyah Leona 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Hoffner Elin Abs
213 SOM n (N) Kiachero Timian Dan 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hoffner Elin EX1 BIV NOM
214 SOM n (N) Kiachero Wiania 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin EX1
215 SOM n NO*Oyapus Fea 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hoffner Elin Abs
216 SOM n (N) Kiachero NeonLiuz 4 Hannkatt 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM
217 SOM n Tilsim dan Kensi4Kiachero 4 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste Avlshunn
218 HCL Embla Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro 1 NOM BIS
219 HCL Grizabella Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro Abs
220 HCL Bill "The Peanut" Bailey Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Edstrøm Anne-Gro Abs
221 HCS Pepe the Great Rumpus Cat Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
222 HCS Carbuckety Pete Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Rižnar-Rešetic Vesna Abs
223 HCS Zarina The Princess Of Red Wolf Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Rižnar-Rešetic Vesna 2
224 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Rižnar-Rešetic Vesna 1 NOM BIS
237 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Edstrøm Anne-Gro BSH a, BSH a 22, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR c, BUR d, KBL II, CRX I, DRX II, DRX III, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 24, OSH o 03, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA d 24, SIA n, HCL, VET 3, VET 4 31
Edström Michael EXO n, EXO n 22, PER e, PER g 03, PER n, SBI b, SBI g, SBI n, TUV f 61-63, MCO VI, MCO VII, NFO VI, NFO VII, SIB V 34
Hoffner Elin BEN n 22, BUR n, KOR, MAU ns 24, OCI c 24, OCI o 24, ABY a, ABY o, CRX III, CRX IV, CRX VIII, OSH h, SIA d 21, SIA f, SOM n 30
Rautio Kristiina EXO n 24, PER f 22, PER n 03, RAG n 03, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI d, SBI n 21, MCO I, NFO III, NFO V, SIB IV, SIB VIII, VET 1, VET 2 33
Rižnar-Rešetic Vesna PER a 03, PER d 02 21 62, PER d 22, PER f, PER f 21 33, PER n 01 21 62, RAG a 03, RAG n, RAG n 04, SBI b 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI e, SBI f, MCO IV, MCO IX, NEM I, NEM II, NFO II, NFO IX, SIB IX, HCS 37
Saetre Raymond Alessandro MCO III, MCO V, MCO VIII, NFO I, NFO IV, NFO VIII, SIB III, SIB VI, SIB VII 31
Scholten Laura BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BUR b, CYM 51-52, KOR, OCI a 24, OCI b 24, ABY n, CRX II, OSH e, OSH h, OSH n, SIA f 21, SIA n 03, SOM n 31
Utenfor Bedømmelse PER g 02 62, SBI e, NFO IV, SIB III, BEN n 22, MAU ns 24, OCI b 24, OSH h, SOM n 10
8 dommere