Min katt
Østfoldkatten lørdag 22.10.22
Arrangørklubb Østfoldkatten
Starter 22.10.2022 Slutter 22.10.2022
Påmelding starter 07.08.2022 Påmelding lukkes 14.10.2022
Åpent for publikum fra 10:00 Åpent for publikum til 16:30
Veterinærsjekk starter 07:00 Veterinærsjekk slutter 08:30
Bedømmelse starter 09:00 Dato for bekreftelse
Internasjonal Ja Spesialutstilling Nei
Drive in utstilling Nei Utstillere kan presentere sine katter Ja
Maks antall katter 500   Kategorier 1, 2, 3, 4, Huskatter
Rase-BIS Minimum antall katter for rase-BIS
Bankkontonummer
Epost kfinckelsen@gmail.com
Sted Rakkestadhallen Skoleveien 12 1890 Rakkestad
Funksjonærer
Tilleggsinfo

Sammendrag av påmeldinger

Kategori Påmeldt Godkjent Avvist Ikke ferdig Kansellert
1 125 122 0 0 3
2 154 149 0 0 5
3 74 70 0 0 4
4 41 39 0 0 2
Huskatter 8 8 0 0 0
Totalt 402 388 0 0 14

Filtrerings alternativer

Filtrer resultater ved å velge filtreringsalternativer.

Nr EMS kode Kattens navn Kategori Kjønn Klasse Dommer Resultat
1 EXO n NO*L'Arnestad's Klatre Lotte 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Hauge Aina EX1 CAC NOM
2 EXO n 24 NO*L'Arnestad's Quality From Lilyhammer 1 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Busse Britta Fargeendret
2 EXO n 24 NO*L'Arnestad's Quality From Lilyhammer 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1 NOM
3 EXO ds 23 62 S*Atitza's Silver Patricia 1 Hunnkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM
4 PER n (N) Lea Blue Storm 1 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
5 PER d (N) Stargate's Maris 1 Hannkatt 1 (SC) Dorgiakis George HP
6 PER d (N) Bombalurina's Red Hot Chili Pepa 1 Hannkatt 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP NOM BIS
7 PER f (N) Sirkeline's Rihanna 1 Hunnkatt 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM BIS
8 PER n 24 Tombrock's Henning 1 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Busse Britta Fargeendret
8 PER n 24 Tombrock's Henning 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
9 PER n 22 (N) Vogata Simba 1 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
10 PER e 22 (N) Vogata Kristoffer Robin 1 Hannkatt 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 No Cert
11 PER f 24 IT*Gisella LineSinLiten del Falco D'Oro 1 Hunnkatt 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
12 PER ny 11 S*Ogopogo´s Little June 1 Hunnkatt 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP NOM
13 PER as 11 (N) Lea Blue Olivia 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1
14 PER ay 11 (N) Lea Blue Blues View 1 Hannkatt 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
16 PER a 02 62 S*Meibel's Ray Ban 1 Hannkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
17 PER a 03 (N) Bombalurina's Knock on your door 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
18 PER d 02 62 Led Zeppelin av Reffsgård (N) 1 Hannkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
19 PER e 02 62 Indian Summer av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
20 PER f 03 Midsummer Sun av Reffsgård (N) 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn Abs
21 PER g 02 62 (N) Lord Bute's Marilyn Monroe 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
22 PER g 03 (N) Bombalurina's Katharine Hepurn 1 Hunnkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
23 PER g 03 NO*Lilac Alley Askepott 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael Abs
24 PER n 33 (N) Lea Blue Billy Blue Eyes 1 Hannkatt 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB NOM
25 PER d 21 33 (N) Purrbox Helios 1 Hannkatt 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
26 PER f 21 33 St.Jude Chloe of Purrboxes 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
27 RAG n S*Grand Gathinoz Precious Papaï 1 Hannkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV
28 RAG n NO*Kirsten's Skatter Tia 1 Hunnkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
29 RAG n NO*Beauty Pearl Caisey 1 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
30 RAG n NO*TrønderDolls Cornelia 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
31 RAG a NO*Staras Dolls Bella 1 Hunnkatt 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
32 RAG b NO*KystDolls Electra 1 Hunnkatt 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
33 RAG n 03 SE*Smonnie's Emilio 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
34 RAG n 03 S*Asterion's In My Dreams 1 Hannkatt 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
35 RAG n 03 NO*Elins Diamanter Quidam 1 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
36 RAG n 04 NO*Dan Dara's I will not be judged by you 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1 NOM
37 RAG n 04 NO*Staras Dolls NO*Staras Dolls Jenna Juvel 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1
38 RAG n 04 NO*Staras Dolls Conrad 1 Hannkatt 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
39 RAG a 03 (N) Diadem's Uberto 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
40 RAG a 03 NO*Sevgi's Katte Latte 1 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael Abs
41 RAG a 03 NO*Dusty Pearl's Cocluette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
42 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Lotus Of The Valley 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1
43 RAG a 03 NO*Eztrellas Dream's Chazing Blueberry Pie 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM BIS
44 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
44 RAG a 03 (N) Diadem's Oliver Light Blue 1 Hannkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1
45 RAG a 03 S*Eurovisions Toy 1 Hannkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
46 RAG a 04 NO*Bettmo’s Lovely Olav 1 Hannkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 No Cert
47 RAG a 04 Braya DaisyQuake of HG 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC BIV NOM
48 RAG a 04 NO*Staras Dolls Honny 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX2
49 RAG a 04 NO*Dan Dara's A kiss is still a kiss 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
50 RAG a 04 NO*TrønderDolls Daniela 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX2
51 RAG a 04 NO*Fagerlis Hermione Granger 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 NOM
52 RAG a 04 (N) Azzi's Poseidon 1 Hannkatt 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS NOM
53 RAG a 04 ES*Brugidolls Chiquita of Happy Pops 1 Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1
53 RAG a 04 ES*Brugidolls Chiquita of Happy Pops 1 Hunnkatt 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
54 RAG n 03 21 Zara Maskotek*PL 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Dorgiakis George EX1 NOM
55 SBI n Taropaves Xanax 1 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM
56 SBI n NO*Stalderkattens Niccoline 1 Hunnkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP BIV NOM
57 SBI n (N) Arclight's Liberty Queen 1 Hunnkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
58 SBI n (N) Elina's Amore Mio 1 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
59 SBI n NO*Stalderkattens Rasmus 1 Hannkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX2
60 SBI n NO*Stalderkattens Rikke 1 Hunnkatt 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
61 SBI n (N) Almighty Luna Lovegood 1 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
62 SBI n NO*Hvitveisen's Sven 1 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
63 SBI n (N) Khanikatts Nita 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
64 SBI n NO*Rovdefjorden's Cienna 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX2
65 SBI n NO*Fumapusene Pippin 1 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 BIV
66 SBI n (NO) Elina's Bellamore Valentino 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX2
67 SBI n NO*Fruitblossom's Rocky 1 Hannkatt 19 (Kull) Dorgiakis George Beste kull
67 SBI n NO*Fruitblossom's Rocky 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 NOM
68 SBI n (NO) Elina's Bellamore Chiara 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
69 SBI n SE*Mirënya Prins Caspian av Friardalen 1 Hannkatt 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
70 SBI n NO*Stalderkattens Jackie 1 Hunnkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB BIV NOM
71 SBI n NO*Rovdefjorden's Aron 1 Hannkatt 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB NOM
72 SBI n NO*CatMonTro Sweet Ophelia 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
73 SBI n NO*Stalderkattens Kaisa 1 Hunnkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse
74 SBI a GR*Art of Feline Yolo 1 Hannkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS NOM
75 SBI a NO*Fruitblossom's O’Pearly Dolls Onyx 1 Hannkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
76 SBI a Tin May av Ontario 1 Hunnkatt 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
77 SBI a NO*Fruitblossom's Rajah 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 BIV
78 SBI a NO*Fruitblossom's RoseBella 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1
79 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 17b (Veteran) Isakov Vladimir 1 BIS Beste veteran
79 SBI a (N) Turtlecat's Molly 1 Hunnkatt 2 (SP) Hauge Aina HP BIV NOM
80 SBI a NO*Fruitblossom's Napoleon Bonaparte 1 Hannkatt 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
81 SBI a (N) Tonefjellet's Olivia 1 Hunnkatt 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB
82 SBI c (N) Prekestolen's Undina Rose 1 Hunnkatt 3 (GIC) Hauge Aina EX1 CACS
83 SBI c NO*Zaphirpusen Zalto 1 Hannkatt 2 (SP) Hauge Aina HP
84 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 2 (SP) Dorgiakis George HP
84 SBI e NO*Stalderkattens Elmer 1 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 2
85 SBI e SE*Solstakatten Rozzi Pavarotti 1 Hannkatt 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
85 SBI e SE*Solstakatten Rozzi Pavarotti 1 Hannkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
86 SBI f (N) Ultra Vires Tauriel of Mirkwood 1 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
87 SBI f NO*Rovdefjorden's Cindy 1 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX2
88 SBI f (N) Cat Baloo's UpsyDaisy 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 BIV
89 SBI f (N) Prekestolen's Løvehjerte 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX2
90 SBI f NO*Stalderkattens Leyla 1 Hunnkatt 2 (SP) Memedov Zvezdan HP NOM BIS
91 SBI f (N) Prekestolen's Månestråle 1 Hunnkatt 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
92 SBI g NO*Stalderkattens Mikkeline 1 Hunnkatt 1 (SC) Dorgiakis George HP BIV NOM
93 SBI g SE*Miss Elodie's Khaleesi 1 Hunnkatt 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS
94 SBI g (N) Ultra Vires Arwen Undómiel 1 Hunnkatt 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
95 SBI g (N) Prekestolen's Irina Rose 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Dorgiakis George EX1
96 SBI h (N) Khanikatts Nenette 1 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
97 SBI j (N) Khanikatts Psst! 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hauge Aina EX1 NOM
97 SBI j (N) Khanikatts Psst! 1 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
98 SBI n 21 NO*Stalderkattens Ronja 1 Hunnkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM
99 SBI a 21 S*Mementos Ladybird 1 Hunnkatt 1 (SC) Dorgiakis George HP
100 SBI a 21 NO*Stalderkattens Siv 1 Hunnkatt 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
101 SBI a 21 (N) Kamahama's Modesty Blaise 1 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Dorgiakis George EX1 BIV NOM
102 SBI a 21 NO*Gaustatoppens Siril av Ørnefjell 1 Hunnkatt 12 (Kattunger) Dorgiakis George EX1
103 SBI a 21 (N) Eikerskogens Kalesi 1 Hunnkatt 6 (IP) Dorgiakis George EX1 CAGPIB
104 SBI b 21 (NO) Elina's Bellamore Skylar 1 Hannkatt 19 (Kull) Dorgiakis George II
104 SBI b 21 (NO) Elina's Bellamore Skylar 1 Hannkatt 12 (Kattunger) Dorgiakis George EX1
105 SBI d 21 NO*Stalderkattens Tobias 1 Hannkatt 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM BIS
106 TUV d 61-63 / TUV d 61 S*Wi'nte Sams Fanny Mae 1 Hunnkatt 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
107 TUV d 61-63 / TUV d 21 63 SE*Anjivans Vide 1 Hannkatt 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
108 LPL VI / LPL j 09 24 S*Ägirs Hus BC Vvelma 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX1
109 MCO I / MCO n NO*SaucerfulSecret Imma Cat 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
110 MCO I / MCO a NO*Never Naked Ask 2 Hannkatt 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
111 MCO II / MCO n 09 SE*Cooligans Rammstein Du Hast 2 Hunnkatt 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
112 MCO II / MCO a 09 (N) Big Kitty Ludde 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX1 CAC
113 MCO III / MCO n 22 NO*Skarekatten Embla 2 Hunnkatt 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
114 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX1 CAC
114 MCO III / MCO n 22 NO*Knight Hart's First Lady 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 8 - 98,200 poeng
115 MCO III / MCO n 23 IT*AmericanLynx Kamasutra 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX1
116 MCO III / MCO a 22 NO*Knight Hart's Harry Potter 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX2
117 MCO III / MCO n 22 NO*Ejsten Torden 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
118 MCO III / MCO n 24 (N) Endless Una Paloma 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hämäläinen Satu EX1
119 MCO IV / MCO n 09 22 DK My CrazyHits' Kiss me Quick 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
120 MCO IV / MCO a 09 22 Bjorntorpets Kewin 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
120 MCO IV / MCO a 09 22 Bjorntorpets Kewin 2 Hannkatt 15 (Avl) Utenfor Bedømmelse Beste avlshann, 95,250 poeng
121 MCO IV / MCO n 09 22 SE*Cooligans Makana Angel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
122 MCO IV / MCO n 09 25 Red Line Cooper 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 BIV
123 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
123 MCO V / MCO d Distant Fire Afterglow*PL 2 Hannkatt 17a (Senior) Hämäläinen Satu 1
124 MCO V / MCO d 23 NO*Ejsten Maximus 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV
125 MCO V / MCO f NO*Nordic Leon's Jessie 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn Abs
126 MCO V / MCO f NO*Skarekatten Mira 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
127 MCO VI / MCO d 09 SE*Cooligans Makana TopShot 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Sjöbom Glenn EX1 NOM
128 MCO V / MCO d NO*SaucerfulSecret Katriona Cat 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1
129 MCO VII / MCO ds 11 NO*Lady Sansa's Jamie Outlander 2 Hannkatt 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
130 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
130 MCO VII / MCO fs 25 NO*Skarekatten Alva 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 9 - 94,333 poeng
131 MCO VII / MCO ds 22 NO*Ejsten Muscato 2 Hannkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia Abs
131 MCO VII / MCO ds 22 NO*Ejsten Muscato 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Abs
132 MCO VII / MCO ns 22 (N) Spellbound's Ragna 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia EX3
133 MCO VII / MCO ns 22 NO*Ageria's Cinderella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia EX1 CAC
134 MCO VII / MCO ds 11 NO*Ejsten Octavia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia Abs
135 MCO VII / MCO ns PL*Zerbinetta Insta 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia EX2
136 MCO VII / MCO ns 22 PL*Zerbinetta Jonia 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia EX4
137 MCO VII / MCO ns 11 Nargo D'Oracol*RO 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Nyrup Pia EX1
138 MCO VII / MCO ns NO*Minate Espresso Sølvfot 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Nyrup Pia EX2
139 MCO VII / MCO fs 25 NO*Knight Hart's Great Gatsby 2 Hunnkatt 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP NOM
140 MCO VII / MCO ns 22 (N) Mydele's Coonis 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Nyrup Pia EX1 BIV NOM
141 MCO VII / MCO ns 23 NO*Ageria's Diva in Heart 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyrup Pia EX2
142 MCO VII / MCO fs 22 NO*Knight Hart's Ibiza 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyrup Pia EX1
142 MCO VII / MCO fs 22 NO*Knight Hart's Ibiza 2 Hunnkatt 13c (Bestemmelse) Busse Britta Fargebedømt
143 MCO VII / MCO ds 25 NO*Knight Hart's Diesel 2 Hannkatt 8 (PR) Nyrup Pia EX1 CAPIB BIV NOM
144 MCO VII / MCO ns NO*Cimini's Gangster 2 Hannkatt 8 (PR) Nyrup Pia EX2
145 MCO VII / MCO ds 25 NO*Knight Hart's Ducati 2 Hannkatt 10 (KAS) Nyrup Pia EX2
146 MCO VII / MCO ns NO*Lady Sansa's Wrath of Pucifer 2 Hannkatt 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
147 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Lady Sansa's Alida 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
147 MCO VIII / MCO fs 09 22 NO*Lady Sansa's Alida 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 105,750 poeng
148 MCO VIII / MCO ds 09 11 NO*Lady Sansa's Davos 2 Hannkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
149 MCO VIII / MCO ns 09 NO*Never Naked Liana 2 Hunnkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
150 MCO IX / MCO w 61 (N) Mydele's Fia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 NOM
151 NEM I / NEM n 21 SE*Aurora Stars Cordelia 2 Hunnkatt 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
152 NEM I / NEM a 21 SE*Corda Dreams´Whoopsie Daisy 2 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
153 NEM I / NEM a 21 (N) CarilloCat Sigrid To EvaCat 2 Hunnkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
154 NEM I / NEM n 21 Kaszmir II Mizar Land*PL 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
154 NEM I / NEM n 21 Kaszmir II Mizar Land*PL 2 Hannkatt 13c (Bestemmelse) Busse Britta Fargebedømt
155 NEM I / NEM n 21 NO*Thaw Hearts Wolf 2 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX2
156 NEM I / NEM n 21 Baronesa Lovely Neva*LV 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
157 NEM II / NEM as 09 21 Suzi Mizar Land*PL 2 Hunnkatt 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
158 NEM II / NEM g 09 21 (N) CarilloCat Holly Molly 2 Hunnkatt 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
159 NEM II / NEM a 09 21 NO*Mystery Snowflake Delia 2 Hunnkatt 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
160 NEM II / NEM a 03 21 Henry Baltijas Skaistums 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX1 CAC
161 NEM II / NEM n 03 21 Bille from Lovely Neva*LV 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX2
162 NEM II / NEM n 03 Eliana from Beauty Neva*LV 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX1 CAC
163 NEM II / NEM n 09 21 N-Rafarta Blekitny Aniol*PL 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX1 BIV
164 NFO II / NFO n 03 (N) Migoto's Ulf 2 Hannkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
165 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Jersey Devil 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
166 NFO II / NFO n 09 (N) Migoto's Zorro 2 Hannkatt 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
167 NFO II / NFO n 09 NO*Ulvings Alexander Kielland 2 Hannkatt 19 (Kull) Dorgiakis George 2
168 NFO III / NFO n 22 NO*Ignarikets Edvard 2 Hannkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX1 NOM
169 NFO III / NFO n 24 (N) Stiv Kuling's Månemann 2 Hannkatt 2 (SP) DelaBar Pam HP NOM
170 NFO IV / NFO n 09 24 NO*Ignarikets Bror 2 Hannkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX2
171 NFO IV / NFO n 09 24 S*Myselisia's FIFA 2 Hannkatt 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
172 NFO IV / NFO a 09 24 (N) Fodnaheia's Tarik 2 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Migoto's Albert 2 Hannkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV NOM
174 NFO IV / NFO n 09 22 (N) Tingoskattens Rikke 2 Hunnkatt 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB NOM
175 NFO IV / NFO a 09 22 (N) Ekebergtrollet's Fife Feliz 2 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
176 NFO IV / NFO n 03 24 NO*Prinsdalskauens Snusmumriken 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Memedov Zvezdan EX1 NOM
177 NFO IV / NFO n 09 22 Kiernan Adsum*PL 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX2
178 NFO IV / NFO n 03 22 S*Myselisia's After Dusk 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1
179 NFO IV / NFO a 03 22 (N) Migoto's Dora 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
180 NFO V / NFO f 23 (N) Fiskerjenta's Spurv 2 Hunnkatt 1 (SC) Hämäläinen Satu HP BIV NOM BIS
181 NFO V / NFO d (N) Migoto's Pernille 2 Hunnkatt 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
182 NFO V / NFO f 23 IT*Eryn Galen Fimbrethil 2 Hunnkatt 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
183 NFO V / NFO d 22 NO*Løkeveien Amandus 2 Hannkatt 9 (Åpen) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM
184 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Vargskogens Ametyst 2 Hunnkatt 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS BIV NOM
185 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam Abs
185 NFO VI / NFO g 09 22 (N) Migoto's Himmel 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrett - 111,000 poeng
186 NFO VI / NFO g 03 Åsgreina's Amazing 2 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX1 CAC
187 NFO VI / NFO f 09 Åsgreina's Bella 2 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX2
188 NFO VI / NFO d 09 24 (N) Alneskatten's Little Italy 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX2
189 NFO VI / NFO f 09 24 (N) Tingoskattens Saga 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX1 BIV
190 NFO VI / NFO f 03 24 S*Sagoskogen's Hera 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX4
191 NFO VI / NFO e 09 22 (N) Migoto's Diamant 2 Hannkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam Abs
192 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 104,500 poeng
192 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 19 (Kull) Dorgiakis George Beste kull
192 NFO VI / NFO f 09 24 NO*Kerrs Pink's Joséphine de Malines 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX3
193 NFO VI / NFO f 09 23 S*Florinella's Miss Milda Marigold 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX2
194 NFO VI / NFO f 09 24 S*Just Catnap's Seeress 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX1
195 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS NOM BIS
195 NFO VI / NFO f 09 22 S*Viento's Tequila Rose 2 Hunnkatt 17a (Senior) Hämäläinen Satu 1 BIS Beste senior
196 NFO VII / NFO ns 22 NO*Løkeveien Antony 2 Hannkatt 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
197 NFO VII / NFO fs 22 (N) Tingoskattens Wanda 2 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
198 NFO VII / NFO ns 23 (N) Ekebergtrollet's Glenn Miller 2 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
198 NFO VII / NFO ns 23 (N) Ekebergtrollet's Glenn Miller 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6 - 99,333 poeng
199 NFO VII / NFO ns (N) Ekebergtrollet's Gyri 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
200 NFO VII / NFO ns 24 NO*Ulvings Amadeus Mozart 2 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
202 NFO VIII / NFO ns 09 22 NO*Loza's Gabor 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM
203 NFO VIII / NFO fs 09 24 NO*Trollkremens Kjellaug 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hämäläinen Satu EX1
204 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 NO*Ulvings Astrid Martine 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Hämäläinen Satu EX2
205 NFO VIII / NFO fs 03 24 S*Hemligheten's Daytona 2 Hunnkatt 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
206 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 1 (SC) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
206 NFO IX / NFO w 64 (N) Alneskatten's All I Wanna Do 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 104,6667 poeng
207 NFO IX / NFO w 61 S*Little L's Bad Boy Boggie 2 Hannkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
208 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Fox Cherry 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB NOM
209 NFO IX / NFO w 62 NO*Kerrs Pink's Jolly Elf 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
210 NFO IX / NFO w 64 (N) Migoto's Pirius 2 Hannkatt 2 (SP) Sjöbom Glenn HP NOM BIS
211 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
211 NFO IX / NFO w 63 (N) Alneskatten's Batman 2 Hannkatt 17b (Veteran) Tausen Marteinn 1 BIS Beste veteran
212 SIB I / SIB n (N) CarilloCat Black Diamond 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
213 SIB II / SIB n 09 SE*Mr. Ingel's Natalia 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Hämäläinen Satu EX1
214 SIB II / SIB a 09 IP SE*Elara's Peeta Hugosson 2 Hannkatt 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
215 SIB III / SIB n 22 Pax Philipe av Holskogen (N) 2 Hannkatt 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
216 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX1 CAC BIV NOM
216 SIB III / SIB ny 24 (N) CarilloCat Romeo 2 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 7 - 98,8000 poeng
217 SIB III / SIB n 22 NO*Gullbergskatten Hugh Grant 2 Hannkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX2
218 SIB III / SIB n 22 (N) CarilloCat Maxi-Taxi 2 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX1 CAC
219 SIB III / SIB n 24 Sofia du Coteau du Nizy 2 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX2
220 SIB III / SIB n 22 Rusik Glorious My Fair Lady 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX1
221 SIB IV / SIB ny 09 22 (N) CarilloCat Gold'N Glory 2 Hunnkatt 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV
222 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Fjascho's Namu 2 Hannkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
223 SIB IV / SIB n 09 24 (N) Solstorms Jazzing my Cellini 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Sjöbom Glenn EX1 CAC
224 SIB V / SIB f 24 NO*Gullbergskatten Iselin Ulsandatter 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX1 NOM
225 SIB VI / SIB f 02 21 64 (N) Solstorms Dirty Diana 2 Hunnkatt 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
226 SIB VI / SIB f 09 22 (N) Fjascho's Noir 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Memedov Zvezdan EX1 CAC
227 SIB VII / SIB fs 22 (N) CarilloCat Doris Lessing 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir EX1 CAC
228 SIB VII / SIB ns 24 NO*Smaragd Hjerte Ljusinda 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
229 SIB VIII / SIB fs 09 (N) Solstorms Bali Chamba 2 Hunnkatt 1 (SC) Nyrup Pia HP BIV NOM
230 SIB VIII / SIB ns 09 24 (N) Fjascho's Nurik 2 Hannkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia EX1 CAC
231 SIB VIII / SIB ds 09 24 NO*Vindbrest Mewtwo 2 Hannkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia Abs
232 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Vindbrest Jumbo Visma 2 Hunnkatt 9 (Åpen) Nyrup Pia Abs
233 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Dark Dream 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Nyrup Pia EX2
234 SIB VIII / SIB ns 09 24 NO*Evacats Die Another Day 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Nyrup Pia EX1 BIV NOM BIS
235 SIB VIII / SIB fs 09 24 NO*Evacats Dirty Dancing 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Nyrup Pia EX1
236 SIB VIII / SIB fs 09 22 (N) Solstorms Kiss from a Rose 2 Hunnkatt 12 (Kattunger) Nyrup Pia EX1
236 SIB VIII / SIB fs 09 22 (N) Solstorms Kiss from a Rose 2 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 - 99,5000 poeng
237 SIB IX / SIB w 61 (N) CarilloCat The One 'n Only 2 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
238 SIB IX / SIB w 63 (N) CarilloCat Ice-Star 2 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
239 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
239 BEN n 22 (N) Kelam's Yoshi 3 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 2
240 BEN n 24 NO*Nuria's Glimt 3 Hannkatt 7 (CH) Karpinska Ksenia EX1 CACIB NOM
241 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC
241 BEN n 24 (N) Kelam's Oh La La 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 5 - 100,00 poeng
242 BEN n 24 NO*Nuria's Kitty Purry 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
243 BEN n 24 NO*Nuria's Dogo Khal 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 3 - 103,333 poeng
244 BEN n 22 33 (N) Kelam's Cazper 3 Hannkatt 1 (SC) Tausen Marteinn HP
245 BEN n 24 33 S*Leopardettes V.I.P 3 Hunnkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
246 BEN n 24 33 NO*Nuria's Joy 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Tausen Marteinn EX1 NOM
247 BLH ns 11 SE*Shinseina Yavira Of Kismet 3 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1 NOM
248 BSH n (N) Fanatrollet Malibu 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC
248 BSH n (N) Fanatrollet Malibu 3 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 2 - 104,333 poeng
249 BSH a NO*Mimmi's Katteri Rosa 3 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta Abs
250 BSH a Lewis v h Kieksenhof 3 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta Abs
251 BSH a Happy Zielone Wzgórze*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
252 BSH a Torres des Grenadines de Celan 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1 BIV NOM BIS
253 BSH a (N) Fanatrollet Naomi 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Busse Britta EX1 NOM
254 BSH b NO*Calm River Cupid 3 Hannkatt 7 (CH) Edström Michael Abs
255 BSH b 24 (N) Fanatrollet Oreo 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1 NOM
256 BSH ns 11 Windersfayre Silver Viking 3 Hannkatt 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
257 BSH ny 11 Jantar Made By God 3 Hannkatt 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
258 BSH ns 21 33 Journey Ars Britannica*PL 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
259 BSH ny 21 33 NO*Superpusen Ea 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael Abs
260 BUR b (N) Kattehula's Pippi 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC
261 BUR b (N) Kattehula's Syver 3 Hannkatt 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
262 BUR c Amalurra Lon Mirai 3 Hannkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC
263 BUR c NO*Plushies Zahri Aiiwha 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX2
264 BUR c SE*MeuAmor Going To The Top 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1 BIV NOM
265 BUR e (N) Kattehula's Odin 3 Hannkatt 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
266 KBL II / KBL n 09 Medvezhonok av Yedikule (N) 3 Hannkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
267 KBL II / KBL ns 09 22 DK Silky Catz Flora Danica 3 Hunnkatt 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM
268 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 17a (Senior) Hauge Aina 1
268 KOR (N) Jona's Siri 3 Hunnkatt 1 (SC) Busse Britta HP
269 KOR SE*Amixam's Helix 3 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
270 KOR NO*Makalaus Celestia 3 Hunnkatt 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
271 KOR (N) Jona's Akio 3 Hannkatt 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM BIS
272 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 2 (SP) Karpinska Ksenia HP
272 MAU ns NO*Gooseberry Special Effects 3 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 3
273 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 4 (GIP) Karpinska Ksenia EX1 CAPS
273 MAU ns NO*Gooseberry L's Loco Motive 3 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 4
274 MAU ns NO*Gooseberry CheckMate 3 Hannkatt 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP BIV NOM
275 MAU ns 24 NO*Gooseberry I Love Applause 3 Hunnkatt 1 (SC) Edström Michael HP BIV NOM BIS
276 MAU ns 24 NO*Gooseberry Tempo Tactics 3 Hannkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC NOM BIS
277 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen's Gambit 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Edström Michael EX1 CAC
278 MAU ns 24 NO*Gooseberry Give Me Space 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Edström Michael Abs
279 MAU ns 24 NO*Gooseberry Ivy 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Edström Michael EX1 NOM BIS
280 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 1 BIS Beste senior
280 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP NOM
280 MAU ns 24 NO*Gooseberry Donner 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 1 Beste oppdrett - 126,000 poeng
281 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 17a (Senior) Hauge Aina 5
281 MAU ns 24 NO*Gooseberry Neon & On & On 3 Hannkatt 2 (SP) Edström Michael HP
282 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 17a (Senior) Hauge Aina 3
282 MAU ns 24 NO*Gooseberry One Vision 3 Hunnkatt 2 (SP) Edström Michael HP
283 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
283 MAU ns 24 NO*Gooseberry Queen Bee 3 Hunnkatt 17a (Senior) Hauge Aina 2
284 MAU ns 24 NO*Gooseberry AlphaZero 3 Hannkatt 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
285 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus I'll sleep when I'm dead 3 Hunnkatt 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
286 OCI n 24 FI*Moosegrove Caleb 3 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB BIV NOM
287 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Romance 3 Hannkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC
287 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Bad Romance 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 4 - 100,400 poeng
288 OCI n 24 NO*Li-Jon Pus Poker Face 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Busse Britta EX1 CAC NOM
289 OCI c 24 NO*Li-Jon Pus Rumors 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC NOM
290 OCI o 24 S*John-Johns Red Hawk 3 Hannkatt 11 (Ungdyr) Busse Britta EX1
291 OCI o 24 NO*Li-Jon Pus Bliss 3 Hunnkatt 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
292 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Man In The Moon 3 Hannkatt 7 (CH) Karpinska Ksenia EX1 CACIB
293 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Brianna Randall Fraser 3 Hunnkatt 9 (Åpen) Tausen Marteinn EX1 CAC NOM
294 SRL IV / SRL ds 03 24 NO*Chibinichi Mia Wallace 3 Hunnkatt 12 (Kattunger) Tausen Marteinn EX1
295 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
295 SRL IV / SRL d 03 24 NO*Chibinichi Irresistible Jamie Fraser 3 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse 6 - 98,6667 poeng
296 ABY n Ngorongoro af Khartoum 4 Hannkatt 1 (SC) Karpinska Ksenia HP NOM
297 ABY n Ingave's Gizmo 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1
298 ABY o Sanddrop's Chiara 4 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
299 ABY o Ingave's Gently 4 Hannkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1
300 CRX II / CRX n 03 SE*Arextocats Jake Sully 4 Hannkatt 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
300 CRX II / CRX n 03 SE*Arextocats Jake Sully 4 Hannkatt 17a (Senior) Hämäläinen Satu 2
301 CRX VIII / CRX n 02 33 SE*Arextocats Stardust Yvaine 4 Hunnkatt 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
302 DRX III / DRX g 24 (N) Diamond Heart's Jacklin 4 Hunnkatt 2 (SP) Isakov Vladimir HP NOM
303 OSH n NO*Ennakeem's Bambi 4 Hunnkatt 3 (GIC) Karpinska Ksenia EX1 CACS NOM BIS
304 OSH n Toya Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1
305 OSH b NO*ShowOff Hyde Park 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia Abs
306 OSH b Odessa av Faleegaard (N) 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1
307 OSH h Twiggy Renaldo Moon *** 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir Abs
308 OSH n 22 NO*Nerlys Black Russian 4 Hunnkatt 9 (Åpen) Karpinska Ksenia EX1 CAC
309 OSH n 22 Isis Angel Felis*CZ 4 Hunnkatt 4 (GIP) Karpinska Ksenia EX1 CAPS NOM BIS
310 OSH b 22 (N) Ingoy's Yalta 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Karpinska Ksenia EX1 NOM BIS
311 OSH b 24 (N) Almazonas Fucking Handsome 4 Hannkatt 11 (Ungdyr) Karpinska Ksenia EX1 NOM BIS
312 OSH o 22 (N) Ingoy's Odesa 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) Isakov Vladimir EX1 NOM
313 RUS NO*Furbonacci A-Punk Buffy 4 Hunnkatt 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
314 RUS Yuki Makaita Mon Petit Gars*PL 4 Hannkatt 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
315 RUS Arvi Neytiri*PL 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX2
316 RUS Kazakh’s Bit O' Sterling 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
317 RUS PL*Greyland Jazzu 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX1
318 SIA n Oscar de Fides 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
319 SIA n NO*Ennakeem's Kiss Me 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) Isakov Vladimir EX1 NOM
320 SIA a NO*Zamaradi Denver 4 Hannkatt 10 (KAS) Karpinska Ksenia EX1 CAP NOM BIS
321 SIA a Enrico av Bumiral (N) 4 Hannkatt 17b (Veteran) Hämäläinen Satu 1 BIS Beste veteran
322 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB NOM BIS
322 SIA c NO*Ennakeem's Ikos 4 Hannkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Beste oppdrettt, 123,3333 poeng
323 SIA n 21 NO*Zamaradi Emmeline 4 Hunnkatt 7 (CH) DelaBar Pam Abs
324 SOM n NO*St. Charles Gileah 4 Hunnkatt 11 (Ungdyr) DelaBar Pam EX1
325 SOM n (N) Kiachero Rhea 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX2
325 SOM n (N) Kiachero Rhea 4 Hunnkatt 16 (Oppdrett) Utenfor Bedømmelse Utgår
326 SOM n (N) Kiachero Salma 4 Hunnkatt 12 (Kattunger) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
327 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS NOM
327 SOM n NO*Stalderkattens Cash a Million 4 Hannkatt 17a (Senior) Hämäläinen Satu 1 BIS Beste senior
328 SOM a Wendy Mi Amore av Revebo (N) 4 Hunnkatt 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
329 SOM o Ylva av Revebo (N) 4 Hunnkatt 9 (Åpen) DelaBar Pam EX1 CAC
330 SOM p Nemo av Abyata 4 Hannkatt 9 (Åpen) Isakov Vladimir Abs
331 HCL Pernille Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Nyrup Pia 1 NOM BIS
332 HCL Juan Mata Garcia Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Nyrup Pia 1 NOM
333 HCS Nalo Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Dorgiakis George 1 NOM
334 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Dorgiakis George 2
334 HCS Rebekka Huskatter Hunnkatt 17b (Veteran) Hauge Aina 1 BIS Beste veteran
335 HCS Bamse Huskatter Hannkatt 14 (Huskatt) Dorgiakis George Abs
336 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 14 (Huskatt) Dorgiakis George 1 NOM BIS
336 HCS Irelia Huskatter Hunnkatt 17a (Senior) Isakov Vladimir 1 BIS Beste senior
337 NEM I / NEM ds Porthos Velikii Ohotnik 2 Hannkatt 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
381 stk

Dommere

Kattens navn EMS koder Katter
Busse Britta NEM I (13c), MCO IX, MCO VIII, NEM I, SIB I, SIB IX, BSH a, KOR, OCI n 24, OCI o 24 30
DelaBar Pam NFO III, NFO VI, SIB III, SIB V, RUS, SIA c, SIA n 21, SOM n, SOM o 33
Dorgiakis George KULL 1, KULL 2, PER d, PER d 21 33, PER n 33, PER ny 11, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI b 21, SBI e, SBI g, TUV d 61-63, HCS 28
Edström Michael PER d 02 62, PER f, PER g 02 62, PER g 03, RAG a, RAG a 03, SBI h, BSH b, BSH ns 11, BSH ns 21 33, BSH ny 21 33, MAU ns 24 28
Hauge Aina EXO n, PER a 03, PER f 21 33, PER f 24, RAG b, RAG n 03, SBI a, SBI c, SBI j, VETA 3, VETB Huskatter 28
Hämäläinen Satu LPL VI, MCO II, MCO III, NEM II, NFO V, NFO VIII, SIB II, VETA 2, VETA 4, VETB 4 32
Isakov Vladimir MCO IV, NFO II, NFO VII, SIB VII, ABY o, CRX II, CRX VIII, DRX III, OSH h, OSH o 22, SIA n, SOM a, SOM p, VETA 1, VETB 1, VETA Huskatter 31
Karpinska Ksenia BEN n 24, BLH ns 11, BSH n, BUR c, MAU ns, OCI c 24, SRL I, ABY n, OSH b, OSH b 22, OSH b 24, OSH n, OSH n 22, SIA a 24
Memedov Zvezdan PER e 22, RAG a 04, SBI f, MCO I, NFO IV, SIB VI 29
Nyrup Pia MCO VII, SIB VIII, HCL 28
Sjöbom Glenn PER e 02 62, PER n 22, PER n 24, SBI n, MCO V, MCO VI, NFO IX, SIB IV 35
Tausen Marteinn EXO ds 23 62, EXO n 24, PER a 02 62, PER as 11, PER ay 11, PER f 03, PER n, RAG n, RAG n 04, SBI d 21, SBI n 21, BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BSH b 24, BSH ny 11, BUR b, BUR e, KBL II, SRL IV, VETB 2 31
Utenfor Bedømmelse PER as 11, PER n 03, RAG a 04, SBI a, SBI e, SBI h, SBI j, SBI n, MCO III, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB III, SIB VIII, BEN n 24, BSH n, MAU ns 24, OCI n 24, SRL IV, SIA c, SOM n 28
13 dommere